Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem fogamzasgatlot szedni. Nem feltetlen nemi élet miatt. De a tajekoztato es az orvos sem mondta, hogy hogy van ez?!

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy menstruáció első napjától kell szedni 21napig,7nap kihagyással.

Eddig 2napja szedem, viszont mikor kell megjonnie a következő menstruációnak?

És a következő adagot ,mikor kell elkezdi szedni?

Marmint egyből 7nap utan ,ha nem jon meg akkor is vagy megkell varni amig megjön?



2018. jan. 10. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mensi a 7 napos szünetben jelentkezik, de mindenképp el kell kezdeni a 8. napon a tablettát, ha még megvan akkor is. Egyébként ez megvonásos vérzés nem rendes mensi, szóval eléggé függ a tablettától.

Viszont számolj azzal, hogy az első három hónapban még össze vissza is megjöhet illetve kimaradhat vagy akár pecsételhetsz. Ezalatt szokja meg a szervezeted a bogyót.

2018. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasd át még egyszer a tájékoztatót,mert az összes gyógyszernél le van írva,hogy hogy kell szedni.

Fogamzásgátló alatt nincsen menstruáció,hanem megvonásos vérzésed lesz.

2018. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De hogy jelentkezne a 7napban,ha amikor elkezdtem akkor jott meg?

21darabos a gyógyszer.

Abban a 21napbol 7napig megvolt,14napig nem 14nap utan nem johet meg.

2018. jan. 16. 17:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Felre irtam a veget,de remelem ertitek.
2018. jan. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!