Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért szenvedek ennyire a...

Miért szenvedek ennyire a pályaválasztástól?

Figyelt kérdés
11-es vagyok és nagyon sokat gondolkozom azon, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Tavaly arra jutottam, hogy a fogorvosira szeretnek bekerülni. Elkezdtem biológia kémia felé irányulni. Előtte nem tanultam sokat. Félek, hogy nem bírnám az egyetemet vagy később rájövök, hogy ezt nem is csinálnám szívesen életem végéig és ez az egész csak egy fellángolás volt. Szerintetek próbáljam meg mindenképpen vagy hagyjam és várjam meg mit hoz a sors?

2017. dec. 9. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el egy pályaválasztási tanácsadóhoz, 11.-ben még nem késő. Ez azért elég nagy döntés, szerintem ne sajnáld az időt, hogy utánanézz mindennek részletesen.


Van az életedben kb 3-4 döntés, amit jól meg kell gondolnod (házasság, lakáshitel, pályaválasztás), ez az egyik.

2017. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!