Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi bajom lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi bajom lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé megkavartam az utobbi időben a szervezetem, mert abbahagytam a fogamzásgátló szedését, de a párommal rájöttünk, hogy megsem lesz jó tabletta nélkül. Törtent is baleset az óvszerrel, nem ment belém, de a biztonsag kedvéért bevettem az esemény utani tablettát. Ra kb 1 hétre megjött a menstruációm, a masodik nap elkezdtem újra szedni a fogamzásgátlót. Azota mar egyszer megjött, de nem olyan volt, amilyennek kellett volna lennie. Nagyon kevés vér jött ki belőlem, az is inkabb barna darabos anyag volt.. És még volt 2 szem a levélből, akkor kezdtem el barnázni, tehát nem is a tablettamentes napokon kezdődött. Hétfőn kezdtem el szedni a második levél gyógyszert es azt vettem észre, hogy gyakran faj a fejem, migrénem van és hányingerem. Szerintetek mi bajom lehet és legfőkeppen mitől? A párom sosem megy el bennem. 0,2-es Jangeet szedek.

2018. jan. 11. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagy mennyiségű hormont veszel be,az nagyon sok mindenre kihat.

Ha nem megy el benned a barátod,akkor miért szedsz fogamzásgátlót?Ennyi erővel óvszerrel is lehetne folytatni úgy,hogy nem élvez beléd.Neki ugyanannyira nem lesz élvezetes akkor sem,de legalább nem bolygatod meg a szervezetedet.

Mennyi időre álltál le a fogamzásgátlóval?

2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A fogamzásgátló nem olyasmi amit csak úgy abba lehet hagyni aztán ha olyan kedved van akkor folytatni..
2018. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első valaszolo: Csak egy havit hagytam ki! Sajnos az elég keves idő, tudom, hogy ezzel nagyobb kárt csinaltam magamban, mint hasznot!

Ooo masodik válaszoló nem mondod, hogy nem olyan dolog :-) Nem tudom miből gondoltad most ezt, hogy én akkor kezdtem el szedni, amikor akartam :)

2018. jan. 11. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagy butaság volt. Szedtél folyamatosan tablettát aztán az egy hónapban mikor nem szedted vettél be esemény utánit majd újra kezdted a gyógyszert.

Nem csodálom ha ettől fáj a fejed, vagy össze vissza vérzel. Abszolút katasztrofális lehet a hormon háztartásod. Sürgősen beszélj egy nőgyógyásszal, mert ez nem játékszer.

2018. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!