Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami rosszat csináltam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami rosszat csináltam? Félek hogy valami bajom lesz Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lindynette fogamzasgatlót szedek,már 4 hónapja

Ebben a hónapban 3-áttól kelett volna szednem, elutaztam 3 napra, és elfelejtetem haza vinni a gyógyszert 4-5-6 án nem szedtem.

7-én vettem be újra.

És ellettem be pótolni a kimaradt szemeket.

Úgy hogy az napit is bevettem amit alapból kelett volna meg ami kimaradt 3 napon keresztül.

A párommal azokon a napokon mikor nem szedtem gyógyszert, minden nap szeretkeztünk, és belém is életet egyszer mert véletlenül elfelejtettük hogy nem szedem a gyógyszert... menstruációm december végén volt,

A mai napon erös görcsölést érezek, felpuffadt a hasam alja nagyon, fáj egy picit ha pisilek.

Nem lenne baj ha baba lenne nem okozna gondot hiszen 3 éve vagyunk együtt... csak meg nem nagyon szeretnénk.

Szerintetek a gyógyszer miatt van? Van mi lehet a baj? Értelmes válaszokat kerek előre köszönöm aki ír


21L



2018. jan. 9. 17:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elkezdtem* bocsánat a helyesírási hibákért csak a billentyűm amit kiad találatokat. Be írja magatol a szot én meg nem nézem meg és nem látom hogy rosszul van irva
2018. jan. 9. 17:06
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
és belém is életet....jol irtad :) Eletet tett beled
2018. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Élvezet* azt akartam írni..
2018. jan. 9. 17:14
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

4 szem egy nap? Gratulálok!

Ha arra nem voltál képes, hogy elolvasd a tájékoztatót, akkor nincs miről beszélni. Alapvető, hogy a kimaradt szemeket nem szabad bevenni, mert csak felborítják a hormonháztartásod. Ha kimaradt akár 1 szem is, akkor már nem véd a tabletta, a következő levélig óvszert is kell használni.

Szerintem pedig elég baj lenne, ha baba lenne, mert még te is gyerek vagy, ha annyit sem törődsz magaddal, hogy elolvasd a tájékoztatót. Bízzunk benne, hogy csak a túladagolt gyógyszer miatt vannak tüneteid.

2018. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Te mi a vasúról beszélsz a jó isten szomrítson meg azt kívánom neked....

Neked kelleni fel nőni én 21 éves vagyok nem gyerek... elolvastam a tájékoztatott és az volt bele irva hogy minél előbb pótolni kell te paraszt...

Olvasd el normális mit írtam

Idézem A gyenge elmed kedvéért...


"elkezdtem be pótolni a kimaradt szemeket. 

Úgy hogy az napit is bevettem amit alapból kelett volna, meg ami kimaradt 3 napon keresztül." Így tehet 1 napon azt vettem be amit kell meg meg hozzá egy szemet ami kimaradt és nem 4 maradt ki hanem 3 es úgy akartam hogy minden nap beveszek egyet a háromból hogy tudjak egyet pótolni minden nap...


Felfogtad?!!!???

2018. jan. 9. 17:42
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Roma vagy?
2018. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma attól mert énis tudok úgy beszelni
2018. jan. 9. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyetlen fogamzásgátló tájékoztatója sem ír olyat, hogy pótolni kell a szemeket. Olvasd el újra!

Ami kimaradt, azt ki kell hagyni, és a ciklus végéig másképp védekezni.

2018. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha fáj, ha pisilsz, akkor sanszosabb szerintem a húgycső gyulladás.
2018. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi lesz a pici neve?
2018. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!