Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdhetek félni vagy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhetek félni vagy minden rendben? (escapelle)

Figyelt kérdés
Együtt voltunk párommal és történt egy "kis" baleset... kiszakadt az óvszer... Időn belül megkaptam az esemény utánit név szerint az escapelle-t amit 12-én délután bevettem. Azóta semmi csak görcsölök. Ez jelenthet valami jót? Előre is köszi.

2016. szept. 22. 21:33
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy ha nem hozza meg a menstruációdat akkor egyébként sem lettél volna terhes tehát nem hiszem hogy félned kell , én is ugyan így jártam egyszer és majd a mensim utána vagy 2 hétre jött meg viszont elég rosszul voltam miután be vettem ..
2016. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat most. Még sosem történt velem ilyen és párom is nagyon aggódott mert nem állunk készen egy baba érkezésére. köszönöm :)
2016. szept. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!