Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az mindegy, hogy mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mindegy, hogy mennyi vízzel veszem be a fogamzásgátlót? Itt nem fél literre gondolok, hanem, hogy 2-3 korty (kb. negyed kis pohárnyi). Vagy teljesen mindegy, csak a lényeg, hogy vízzel és ne kávéval stb?

Figyelt kérdés

#víz #Fogamzásgátló bevétele
2018. jan. 29. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg,hogy nyeld le.Ha szükséges,akkor vízzel.
2018. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor nem gond ha 1-2 két kortynyi vízzel veszem be? Nem szeretném víz nélkül, meg így is parázok, hogy lemegy-e rendesen :D
2018. jan. 29. 19:11
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem ,dehogy.Melyik ez a tabletta?
2018. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mistral
2018. jan. 29. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Írja a tájékoztató is:

"Igyekezzen minden nap hozzávetőleg ugyanabban az időpontban bevenni a tablettát; szükség esetén egy kevés folyadékkal."

2018. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen elolvastam, már vagy ezerszer, de mivel sok mindent nem írnak amit kéne(elvileg), mint a C-vitamin is, hogy befolyásolja a hatását elvileg, így már semmiben se bízom.

Tehát akkor nem gond az, hogy mennyi vízzel veszem be?

2018. jan. 29. 19:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bezavarni,hogy 2 vagy 4 korttyal veszed be,ne aggódj.

Az orbáncfű és némelyik antibiotikum van hatással a tablettára.C-vitaminból meg ha egyszerre nagy dózist veszel be,akkor lehet rá befolyással.

Ha olyan van,hogy nem tudod,hogy kölcsönhatásba lépnek-e egymással,akkor teljen el 3 óra az adott szer és a fogamzásgátló bevétele között.

2018. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én megkérdeztem már több nőgyógyászt is, és az a baj, hogy mindegyik mást mond. Totál mást. Az egyik azt,hogy bármit szedhetek, a másik azt, hogy teljen el 4 óra, van aki meg azt, hogy gond. C vitaminból nem szoktam többet 700 mg-nál, remélem az nem sok. De sose veszem be a fog.gátlóval egyszerre, és mindig hagyok annyi időt közte (kb 4 óra).

Már egy fél fájdalomcsillapítót sem merek bevenni.

2018. jan. 29. 19:40
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
700mg?Nem csak 70?Mert a 700 ,az sok egyszerre.El kellene osztanod.Attól függetlenül,ha több óra eltelik a 2 szer bevétele között,én nem gondolnám,hogy baj lenne,amúgy.
2018. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne sok? 1000mg-osokat árulnak, és elszoktam felezni, elvégre ha sok úgyis kipisiljük nem? Igazából mivel a tájékoztató semmit sem ír erről, és ha nem lenne internet, nem is tudnám, így nem tudtam sajnos. És ezzel kapcsolatban is mindenki mást mond. Aki felírta nekem nőgyógyász, megkérdeztem, és azt mondta nincs kölcsönhatásban és csodálkozott is, hogy ilyet kérdezek.
2018. jan. 29. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!