Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnél voltam tegnap....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnél voltam tegnap. Na az a lényeg hogy egyszer csak kiverte rá a combjára. Egy kicsi maradt rajta letöröltem. Kb.3-4 óra mulva megtörtént de csak félig nyomtam be és a közelébe nem voltam hogy élvezzek. Fél a terhességtöl. Van rá esély?

Figyelt kérdés
és hányszor kell megjönnie a havinak hogy biztosak lehessünk benne hogy nem az?

2014. aug. 17. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek és úgy tetted be félig, van rá esély, hogy terhes legyen, de sose fogom megérteni hogy miért nem lehet rendesen védekezni.

Áruljátok már el, jobb utána parázni, mint egy pillanat alatt felhúzni a gumit?

Mellesleg megjegyzem, hogy sokan rendesen menstruálnak terhesség alatt is, vagyis az se 100% hogy ha megjön neki, nem lehet terhes.

Buták és felelőtlenek voltatok, az ilyen embereknek nem való a szex akik képtelenek felfogni, hogy a tetteik milyen következménnyel járhatnak.

2014. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Trollszagot érzek.

Egyszer kell megjönnie. Akkor tuti OK minden.

Van rá esély, a kéjnedv tartalmazhat élő spermiumokat, főleg ha előtte nem sokkal ejakuláltál. A szájával nem csinált semmit előtte, mert a nyáltól pusztulnak a spermiumok.

2014. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Eloszor is minek kezdetek hozza ha nem ertetek? A masik egy him ivarsejt nem el tovabb par masodperc/percnel a 'szabadon'.De mivel te felig betetted neki (a ferfinak van elovaladeka ami szinten tartalmazhat spermat) es gondolom nem hasznaltatok gumit igy talan megeshet.a nonek meg ha jol tudom elsonek ha megjon mar nem terhes ..
2014. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de csinált csak nem a szájával hanem a nyálával!
2014. aug. 17. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhely. Van rá esély. És szerintem kéne teszt, mert az egyik ismerősöm így esett teherbe, de már 4 hónapos volt mikor kiderült. Onnantól meg cseszhette, elvetetni se lehetett.
2014. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
terhes*
2014. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor sorban...


1. A húgycsövedben az előzőből maradt életképes spermium... így igen, bár nem sok, de van esély a terhességre! Teljesen mindegy, hogy teljesen, vagy csak félig, és hogy csak két percre, vagy 5-re...

Az előváladék kimossa a húgycsőből!


2. Hiába nyálazott előtte, gyanítom a húgycsövedbe nem ment bele... de amúgy is, honnan veszitek, hogy a nyáltól elpusztulnak? Nem mondom, hogy nem, nem tudom, de még nem hallottam róla, épp ezért érdekel a hiteles forrás!


3. A legtöbb esetben elmarad ilyenkor a havi, de személyesen ismerek olyat, akinek a terhesség alatt még 3 hónapig megvolt... csak a legtöbb esetben ilyenkor kevesebb, rövidebb ideig tart, nincsenek meg a szokásos tünetek.

Illetve akkor is megjön, ha előtte 1 nappal, vagy aznap termékenyült meg egy spontán beért petesejt, de ez is ritka.


A legbiztosabb az aktus után 14-15 nappal egy reggel végzett terhességi teszt!

2014. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van rá esély. Egyébként mennyire vitte volna mindkettőtök egész családját anyagi csődbe, ha veszel egy kib*szott csomag gumit? :D
2014. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek hat hónapig megjött minden hónapban a terhessége alatt, másik kettőnek pedig négy hónapig.
2014. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2022. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!