Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni (symicia). Hogyan lesz a kövi mensim illetve a megvonásos vérzés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja szedem, a menstruációm első napjától. A betegtájékoztatóban olvastam hogy ugye az első levél végén a 21. tabi után 7 nap szünet jön amikor megvonásos vérzés jelentkezik. Sajnos erről semmi mást nem tudok és nem nagyon írtak róla és most még agyon zavarodva. Szóval aki ért hozzá segítsen legyen szíves. Ha megjön a megvonásos vérzés akkor az meddig tart kb? És nem sokkal utána kellene menstruációm majd akkor az is fog jelentkezni? Bocsi ha hülyeség de ez most megzavart

Értelmes válaszokat várok :)



2018. jan. 31. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Hülye az aki fogamzágátlót szed.

Rontja a termékenységed.

Bolond nők...

2018. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvastam el bocsi, megálltam ott hogy Symicia. Tudom, hogy minden nőnél más, de 2 barátnőm is ezt szedte és én is. Ez egy fos gyógyszer. Majd te is meglátod.
2018. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel... menstruációd már nem lesz, mivel a foggátló leállitja, azt hiszi a szervezeted terhes vagy. A megvonásos vérzés lesz mensi helyett.
2018. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kérdés. :D Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Helyette van megvonásos vérzés, ami a 7 napos szünetben jelentkezik. Nálam az 5. szünetnapon jön meg, és 5 napig tart, tehát általában még vérzek, amikor már el kell kezdenem az újabb levél fogamzásgátlót.
2018. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Szóval,a szexhez már érettnek érzed magad..de egy tájékoztatót nem tudsz értelmezni..

A google-be nézz utána,hogy mit okoznak a szervezetedben mesterséges hormonok.

Csak annyit kell beírni,hogy "fogamzásgátló" és már olvashatod is,hogy hogy működik.

2018. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most végig szeded a 21 darab tablettát, aztán 7 napig nem szedsz. Annak a 7 napnak valamelyikén fog jelentkezni a megvonásos vérzésed. Menstruációd nem lesz, amíg szeded a fogamzásgátlót, helyette a megvonásos vérzés lesz. Hogy melyik napon fog megjönni és meddig fog tartani az mindenkinél más.

Nagyon fontos, hogy miután megvolt a 7 nap szünet, a 8. napon kezd el szedni a következő levelet, mert különben nem fog hatni.


Kérlek ezt olvasd el, ha ilyen hiányosságaid vannak: [link]

2018. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!