Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem elkezdi az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem elkezdi az új levelet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kellett volna bevennem elkezdenem az új levelet de csak ma vettem észre hogy nem kezdtem el. Ma vasárnap van . A párom belém is élvezett . Mi a teendő? Nőgyógyászomat már nem tudom a mai nap felhívni.

2018. febr. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádkozz, hogy nem estél teherbe. Miért nem állítottál be ébresztőt a telefonodon? Én mindig így szoktam, akkor sose marad ki. Most semmiképp se kezdd el szerintem az új levelet, azzal csak nagyobb katyvaszt csinálsz. Hétfőn első utad a nőgyógyászhoz vezessen.
2018. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ébresztő be volt állítva de valamiért ugy gondoltam majd csak jövöhét csütörtökön kéne bevveni😅
2018. febr. 4. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy így sem a szünetben nem védett, de most, sem pedig az elkövetkező levél alatt nem véd a tabletta.

Ha 3-5 napon belül volt csak aktus, korábban nem, akkor el kell menni esemény utáni tablettáért. (Azért írtam 5 napot, mert nem csak 72 órás, hanem 120 órás tabletta is létezik).

Ha ezen kívül is volt, akkor marad az ima.

És természetesen ezentúl védekezni kell a következő levélig.

2018. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de most=sem most.
2018. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Csak arra voltam kíváncsi ma már tudok e valamit tenni mert olvastam a tájékoztaton ha két nap kimarad azt még belehet pótolni de itt már a negyedikről van szó .Holnap mindenkép elmegyek a nőgyógyászomhoz és megkérdezem mi legyen pontosan. Valószínű esemény utáni lesz belőle mivel szerencsére a párom elötte való napokban nem élvezett belém. Majd a tabletta további szedése fog érdekelni de azt majd az orvos elmondja.
2018. febr. 4. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a levelet egyébként célszerű kihagyni és a következő vérzésnél elkezdeni az újat.

Addig meg nyilván nem véd.

2018. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!