Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltam eggyütt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam eggyütt a párommal bennem ment el. Bevettem a tabit. Ma bevettem a tabit de rá egy órára ment a hasam van esélye hogy terhes maradok?

Figyelt kérdés
Jön a bölcsességfogam és szedek ketonál duo 150 mg és sztm attól ment ma a hasam is ( fogam miatt) a fent leirtak miatt lehet hogy terhes maradok?

2018. febr. 9. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Pete érés mikor volt/lesz kb? Vagy esetleg most van?

Ha most akkor szerintem jobban jarsz ha inkább orvost kerdezel meg ez ugyben. Ő biztosabban tud neked segiteni es nem kell felni hozza fordulni. Okosabb mint az itteni valaszolok nagy resze (:

18L

2018. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy kell a pete érést számolni, most 16 án kéne megjöjjön múlthó 18 án voltam utoljára menszeszen és tartott valami 3 4 napot
2018. febr. 9. 23:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ha jol ertem, fogamzasgatlot szedsz? Ez a ketonal vagy mi a csuda antibiotikum?
2018. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő, és szedek tabit is
2018. febr. 10. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Már bocsanat hogy bele szólok de hany eves vagy hogy nem tudod mikor van pete eresed?

Alap dolog tudnia egy nőnek. Akkor van a leginkabb esely a teherbe eseshez mivel a petesejt megerett es kilokodott a mehbe es varja a ferfi himivarsejtet a mestruacioig:) atlagba 28 napos a ciklusa a nőknek. Kb a ciklus felenel van a pete érés. ( menstruacio elso napjan kezdodik a ciklus es onnan kell szamolni)

Nagyon erdekel hany eves vagy hogy nemi eletet elsz de ilyeneket amik alap dolgok nem tudsz..

2018. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzasgatlot szed, nincs peteerese. Tudod, tobbek kozott ezert szedik a nok, hogy ne legyen. Egyebkent , ha a gyogyszer bevetelet koveto 3-4 oran belul hasmenes vagy hanyas jelentkezik, akkor be kell venni meg egy szemet.
2018. febr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem egy orvost kérdezel?
2018. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocsanat hogy bele szólok de hany eves vagy hogy nem tudod mikor van pete eresed?

Alap dolog tudnia egy nőnek."

Már bocsánat, de én sem tudom pontosan, hogy mikor van peteérésem, ugyanis 20 éve menstruálok és bár teljesen egészséges vagyok, mégsem napra pontosak a ciklusaim. 22 és 25 nap között jön meg a vérzésem. Melyik hónapban éppen mikor. Úgyhogy felnőtt nő vagyok, aki már szült is, mégsem tudom megmondani, hogy mikor van peteérésem, csak sejteni tudok a testem jeleiből, de pontosan még én sem tudom! Illetve a kérdező fogamzásgátlót szed. Fogamzásgátló szedése mellett nincs rendes ciklus, a kérdezőnek elviekben nincs peteérése, mivel hivatott meggátolni a fogamzásgátló, illetve ő menstruálni sem menstruál. Megvonásos vérzése van, amit a tabletta szünetre történő abbahagyása vált ki. Szóval mielőtt megválaszolsz egy kérdést, legalább művelődj előtte, mert oltári nagy baromságokat írtál a kérdezőre nézve.

De hogy a kérdésre is válaszoljak. Kérdező, ha a bevételt követő 4 órán belül ment a hasad, márpedig így volt, akkor fogd meg a betegtájékoztatót, olvasd el, mert azért van és attól függően, hogy hányadik héten jársz a tablettaszedésnél, úgy kell eljárni a betegtájékoztató szerint. Viszont én a helyedben alkalmaznék kiegészítő védekezést, amíg szeded a gyulladáscsökkentőt.

2018. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, köszönöm a választ:)
2018. febr. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!