Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló 7 napos szünetének 3. és 4 napján hasmenésem volt. Ilyenkor gond, ha szünetben vagyok vagy csak a 21 napos szedés alatt?

Figyelt kérdés
Egyébként este szoktam bevenni, a hasmenés pedig reggel és délelőtt volt.

2018. febr. 11. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,olyankor nem okozhat gondot.
2018. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szünetben nem okoz gondot a hasmenés, csak a tablettaszedés közben. Úgyhogy most ugyanúgy védett vagy.
2018. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek.

Még annyit kérdeznék, hogy a 7 napos szünet az 7 teljes napra ér, tehát ha én pénteken veszem be az utolsó szemet, akkor a következő levél (8. napon) az szombat? (Dienille)

2018. febr. 11. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a tájékoztató is írja.


"A 7 napos gyógyszerszünet alatt megvonásos vérzés jelentkezik; rendszerint az utolsó filmtabletta bevételétől számított 2. vagy 3. napon.

A legutóbbi filmtabletta bevétele utáni 8. napon kezdje újra a Dienille szedését, ne törődjön vele, ha a vérzése ekkorra még nem szűnt meg. Ily módon a hétnek mindig ugyanazon a napján kezdheti meg az újabb csomagot, és a havi vérzés is a hónapnak mindig ugyanazon napjain jelentkezik."


Forrás: [link]

2018. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. febr. 11. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, semmi gondot. Én is ilyenkor, a 7 nap alatt szoktam olyat enni, amitől nem gond ha ..hamarabb távoznak a dolgok :D Nagyon minimális tejérzékenységem van, de ilyenkor este meg merek inni egy pohárka tejet.

No para ;)

2018. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az jó. :) Igazából, már mindentől félek, tehát beveszem (amikor nincs szünet) és megmoccanni sem merek, még így is, hogy tudom, hogy a hasmenés-hányás a gond. De már elég parás vagyok :D És igen, ilyenkor nincs ami kiürüljön, meg a tájékoztató is 3-4 órát ír, mégis valahol meg 10-et is írnak, hogy kiürül..

Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz!

2018. febr. 11. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is parás vagyok, pedig diplomás ápoló vagyok, pontosan tudom mi hogy működik, és mégis..:D tehát, nem baj ez. jobb, mintha valami felelőtlen csitri lennél
2018. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De jó, ügyes vagy :) Igen, ez sajnos nem attól függ. Én is diplomás vagyok, csak nem egészségügyi téren. :D Látszik is.

Azt megkérdezhetem még, hogy a probiotikum nem befolyásolja igaz? Mindenhol azt olvasom, hogy nem, és,hogy az ugye nem minősül gyógyszernek. Amúgy nem szedtem antibiotikumot, csak a hasmenés miatt szedem.

2018. febr. 11. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:

1 alkalmi hasmenés miatt még nem kell Normaflore. De nem, kb ugyan az van benne, mint egy pohár tejben :D

Csak antibiot. mellé azért írnak fel probiotikumot, mert maga a tejkészítmény rontja az antib. hatását. Ennyi a logikája :)

De az csak bélbaci, kb. Az meg, van benned.

2018. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!