Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a symicia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a symicia fogamzásgátlóról? Illetve jelenleg mennyibe kerül a három havi?

Figyelt kérdés

Neten néztem ott 7324 forintit ír, viszont egy ismerősöm még pár hónapja 6000-ért vette.

Kövi hónaptól szeretném szedni, előtte még sose szedtem más fogamzásgátló tablettát és érdekelne, hogy mik a véleményeitek róla. :)



2018. febr. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded, védeni fog. Az első 3 hónapban jelentkezhet köztes vérzés (mint a legtöbb fogamzásgátló esetében), de ez normális, mert így reagálhat rá a szervezet. A tájékoztatót olvasd át többször figyelmesen. Ha hasmenés vagy hányás jelentkezik a bevételt követő 4-6 órában, gyengülhet a hatása. Néhány gyógyszer is üti a fogamzásgátlót, így ha valami újat veszel be, nézz utána. Érdemes minden napon ugyanarra az időpontra egy ébresztőt beállítani, így soha nem fogod elfelejteni bevenni. Az ára változó, Pingvin patikás kedvezményes kártyával tudtommal olcsóbb.
2018. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlók szabadáras termékek, a neten átlag (ajánlott) árak szerepelnek. A gyógyszertár dönt a tényleges árról, ezért fordulhat elő, hogy egyik helyen olcsóbb, mint a máshol. Szerintem én mióta szedem, nem vettem még ugyanannyiért a saját fogamzásgátlómat :D
2018. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kakadu19 ***** válasza:
0%
felejtsd el a feleségem terhes lett tőle 4 hónap után pedig normálisan szedte az orvos azt mondta hogy sajnálja megesik az ilyen
2018. febr. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ennyi erővel az összes fogamzásgátlási módszer veszélyes, még a gumi is. Nyilván nem nyújt 100%-os védelmet egyik sem. Nem csak a rendes szedésre kell figyelni, hanem arra is, hogy mi gyengíti a hatását.
2018. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Kb 5 hónapig szedtem, hatott, közti vérzés rendben volt, 1.hónapban volt csak pecsètelés (kb 2-3 hétig) csak azért váltottam, mert kb 3 hónap után konstans gyomorpanaszokat okozott. De vègülis minden hormontartalmú fogamzásgátlónak vannak lehetséges mellékhatásai és nem is mindenkinèl jelentkeznek.
2018. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!