Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem élveztem bele a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élveztem bele a barátnőmbe mennyi esély van rá, hogy terhes lesz? (gondolok az előváladékra és az azt tartalmazó spermiumokra) Szex előtt volt egy 10-15 p orál 1 terhességi teszt mennyi idő után mutat pontos eredményt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
50-50%
2018. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha bele is élvezel, és épp nincs peteérése, 30% a teherbeesés esélye. Na, nézzétek meg, volt-e neki peteérése, és ez alapján számold ki. Elhanyagolható az esély rá.
2018. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt az aktus után kb 14 nappal már jó eredményt mutat. De jobb megvárni az esedékes menstruációt, és ha késik, akkor tesztelni. Esély mindig van, ezt nyilván te is tudod.
2018. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély, én vagyok az élő példa. Nem nagy az esély, de van.


tesztet az esetleg elmaradt menstruáció várható napja után pár nappal érdemes csinálni.

2018. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!