Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség kellene. Pénteken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kellene. Pénteken (febr.23. -án) a barátommal lefeküdtem. És megtörtént a baleset, az óvszer kiszakadt viszont miután vége lett az aktusnak és épp készült levenni az óvszert akkor vettük észre, hogy kiszakadt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

És ma szombat van és egyikük sem akar gyereket. Persze nem is tudjuk, hogy került e belém az. Vagy sem. Szüleinknek még nem szóltunk. Ráadásul úgy csináltunk ezt az egészet, hogy az előző menstruációm jan.12. -én volt. És most februárban 15. -én kellett volna megjönnie de késik. Nagyon félünk.Hathat még a gyógyszer?

Hallottunk erről az esemény utáni tablettáról.. viszont azt is hallottunk, hogy ez csak akkor működik igazán, ha peteérésed volt már. És, hogy 72 órán belül kell ezt bevenni. Normális válaszokat várok!



2018. febr. 24. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Szia,


Benne van hogy terhes lettèl. De rèmelem hogy nem


Szrintetem èrdemes lenne az esemènyutànit megpròbalni :)

2018. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Doki, esemény utáni tabletta, és nem kell aggódni. Ez a legbiztonságosabb, mert hiába számolunk ki bármiféle kockázatot meg valószínűséget, már 1% esélyből is lettek gyerekek.
2018. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ne már.. nem akarok terhes lenni. Még a szüleim se tudják. Mit csináljak?
2018. febr. 24. 21:05
 4/18 A kérdező kommentje:
Még nem késő a gyógyszer? Vagyis a holnapi nap során? Nem lenne az?
2018. febr. 24. 21:07
 5/18 A kérdező kommentje:
Amióta megtörtént ez a baleset. Fájt a hasam, volt, hogy ment is 1-2x. Ez mitől lehet?
2018. febr. 24. 21:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennél magyarabbul már nem tudom leírni, hogy menj el egy esemény utáni tablettáért :D ezt csináld, ne pedig pánikolj. Holnap is hatni fog, igen, de tovább ne várj. A hasmenésnek pedig nincs semmi köze ehhez az egészhez.
2018. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem én:D Csak pánik alatt vagyok. Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy hatni fog a gyógyszer?
2018. febr. 24. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
fiu lesz vagy lany?
2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer hatni fog. ne aggódj, talán a hasad is ez miatt megy, mert idegeskedsz. inkább nyugodj meg, igyál meg egy teát, aztán holnap reggel első utad a dokihoz vezessen, ahol fel tudják írni. hétfőig ne várj!
2018. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szüleimnek, hogy mondjam el?
2018. febr. 24. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!