Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség kellene. Pénteken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kellene. Pénteken (febr.23. -án) a barátommal lefeküdtem. És megtörtént a baleset, az óvszer kiszakadt viszont miután vége lett az aktusnak és épp készült levenni az óvszert akkor vettük észre, hogy kiszakadt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

És ma szombat van és egyikük sem akar gyereket. Persze nem is tudjuk, hogy került e belém az. Vagy sem. Szüleinknek még nem szóltunk. Ráadásul úgy csináltunk ezt az egészet, hogy az előző menstruációm jan.12. -én volt. És most februárban 15. -én kellett volna megjönnie de késik. Nagyon félünk.Hathat még a gyógyszer?

Hallottunk erről az esemény utáni tablettáról.. viszont azt is hallottunk, hogy ez csak akkor működik igazán, ha peteérésed volt már. És, hogy 72 órán belül kell ezt bevenni. Normális válaszokat várok!



2018. febr. 24. 20:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezt a gyógyszert hol lehet kérni? És, hogy kell szedni vagy ez, hogy van? ._.
2018. febr. 24. 21:26
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod. Nem tudom, hol élsz, a fővárosban vannak olyan klinikák, ahova hétvégén is fordulhatsz ezzel; vagy keresel olyan magándokit, akit hétvégén is lehet ezzel hívni, vagy háziorvosi ügyeletre besétálsz, és elmondod.


Szüleidnek akkor kell elmondani, ha 18 év alatt vagy, különben nem. Egyébként egyszerűen, "anyu, apu, ez történt, mi próbáltunk védekezni de baleset történt, szeretnék felelősséget vállalni ezért mert nem szeretnék teherbe esni". ezért szerintem senki nem dorgálhat meg.


[link]

2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 24. 21:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel elkezdtem vérezni. Lehetséges, hogy megjött a menstruációm?
2018. febr. 25. 07:59
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2018. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de ettől még ne vegyél rá mérget, hogy nincs szükség a 72 órás tablettára.
2018. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem vettem rá mérget. Csak.. ha megjött akkor elméletileg nem kéne terhesnek lennem.
2018. febr. 25. 16:33
 18/18 anonim válasza:
Na, terhes vagy?
2018. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!