Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap dél körül együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap dél körül együtt voltunk a párommal. Megtörtént a "baleset", lényegtelen miért. Mit tegyek? (Bőv. : )

Figyelt kérdés

A havim másodikán jött meg, és tegnaphoz képest 1 nappal előbb múlt el. (Tehát most vagyok a ciklus 10. napján.)

Mennyi esély van a teherbeesésre? Kb. 34-35 naposak amúgy a ciklusaim.

Tudom, hogy az esemény utáni tabi a "tökéletes" megoldás, de ha nem muszáj, nem szeretnék pénzt áldozni rá, de ha szerintetek is így a tuti, akkor ok.

(Mellőzétek kérlek az ócsárló hozzászólásokat kérlek.)



2013. jan. 11. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sorry a szóismétlésért.
2013. jan. 11. 16:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ha nem muszáj? Természetesen teherbe eshettél, ha megtörtént a baleset. Itt nincs kérdés. Egy abortusz, ne adj isten egy gyerek lényegesen többe kerül, mint az esemény utáni tabi.
2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
inkább adj ki 6000 ft-ot az esemény utánira, mint a gyereknevelés költségei... amúgy nyugodtan mondd a pasidnak, hogy felesben vegyétek meg a bogyót, úgy a fair.
2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%

Mióta elolvastam a kérdésed, már nem hiszek az evolúcióban.

Ha létezne, te meg sem születtél volna .

2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amíg nem ismered a körülményeket ne ítélkezz.

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 11. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Fizesse a pasi. :DD
2013. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esemény utáni a biztos.. Igaz nem olcsó, és jó nagy hormonbomba a szervezetnek, de még mindig ez a jobb megoldás, mint egy nem kívánt terhesség.
2013. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"nem szeretnék pénzt áldozni rá" - az abortusz drágább.
2013. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Végülis.....kockáztathatsz is.....majd a pasid veszi a pelenkát :D
2013. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mikor már kiírtam a kérdést, tudtam, hogy venni fogok. Azóta már be is vettem a bogyót.

Lehet félreértettétek. Én inkább az esélyekre lettem volna kíváncsi.

Mindegy. Még egyszer köszi a válaszokat.

2013. jan. 12. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!