Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a tapasztalatotok az óvszerrel? Milyen érzés használni? Teljesen elvesz minden élvezetet? Van valami tanácsotok, hogyan lehet a legjobban élvezni a szexet óvszerrel?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Én azzal használtatnám aki kitalálta. 2x volt rajtam életemben asszem,de 1 vacak valami.Nagyon nehezen izgulok vele,nem érzek vele ingert csak nagyon kicsit.
2018. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
élvezni ne akarj gumival.
2018. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Méreteimből kifolyólag nehéz magamra "úszósapkát" találnom, boltban szinte lehetetlen, csak netről tudok rendelni, azok meg általában olyan vastag anyagúak, mint valami sátorfólia. A szex elején sosem veszem fel, csak ha érzem, hogy már vagy tényleg nagyon be vagyok izgulva, vagy már egyenesen pár lökés választ el az orgazmustól, akkor perfektül működik, de egy teljes menetet bajos benne lebonyolítani.
2018. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lazán elvagyok bármelyik bolti cuccal, aki nem ezzel szocializálódott, annak nyilván nehéz megszoknia, mert a nem letekert rész nyilván szorosabb, de egy letekert óvszert még a fejedre is rá tudsz húzni :D őszintén szólva, bármikor elmentem óvszerrel is, meg anélkül is. 18/5 25F
2018. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Panaszkodtok itt a gumira.. De gyereket meg betegsegeket egyik se akar..
2018. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Eleinte nem zavart, az első 40 évben, de most már nem kedvelem, mert hol szorít, hol alig érzek valamit.
2018. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deflohelp ***** válasza:
99%

Orálnál nem nagyon számít a gumi, sokkal fontosabb, hogy milyen technikával csinálják.

Análnál az érzés hasonló a hagyományos szexhez.

A szokásos pózokban a gumi sokat csillapítja az érzést, de szó sincs arról, hogy elvenné az élvezetet, csak többet kell tenni érte.

A vastagabb falú típusoknál (pl. Extra Safe) erősebb a csillapító hatás.

Durexnél az Invisible az egyik legvékonyabb típus, de csak 52 mm a névleges szélessége, ami 4 cm vastag péniszre már túl szűk, másrészt több síkosító van rajta, ami keserű ízű.

Legjobban talán a Real Feel vált be nekem (és páromnak), de óriási eltérés nincs a típusok között.


A legjobban akkor lehet élvezni a szexet (gumiban is, gumi nélkül is), ha ki van éhezve rá az ember, illetve fejben is ráhangolódott.

Persze a váratlan lehetőségnek is van varázsa.

2018. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
LifeStyle vagy mi az egyetlen, ami nekem bejön. Egyrészt abból van olyan széles, ami rám jön, másrészt nem ócska durex. :)
2018. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellene minden fiúba már a szexuális életének megkezdése előtt belesulykolni, hogy a gumi szar és kényelmetlen, és akkor nem rinyálnának miatta ennyien.
2018. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn használtam, de eléggé más érzés és nehezebb is élvezni. Szerencsére az asszonnyal nem kell használni. :-)
2019. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!