Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen érzés óvszerben a szex? Képesek vagytok élvezni így is az együttlétet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha ügyes vagy az ágyban akkor mindenhogy élvezzük!
2016. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem jó, mintha valami mű dologgal csinálnám, természetellenes érzés, nem is szoktam használni, inkább időbe kikapom.
2016. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó! Nem érzem benne rendesen a párom. Nem részletezem, de nagyon lekorlátozza az érzést. Általában le is lankad, ha felkerül. Szóval ha nem muszáj, nem erőltetem.
2016. máj. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mit jelent ez esetben az ügyesség?
2016. máj. 25. 08:21
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmi különbséget nem érzek, ugyan úgy élvezem. Aki azt mondja, hogy azzal nem érzi, annak a fejében van a hiba és pszichés az egész. Egy 0,055-0,085 mm vastag "hártya", ami rásimul a farokra nem korlátozza az érzést, ez hülyeség.

Több mint 20 éve védekezem óvszerrel, mindenféle típussal és különbséget sem tudok tenni közöttük, amikor rajtam van, egyik olyan, mint a másik ...

2016. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Én gumiban alig érzek valamit, párszor próbáltuk csak, de nem jött be...

Gumi nélkül is (relatíve) sokáig bírom, gumival meg kb esélytelen, hogy elmenjek...meg egy idő után még a fáradtság miatt is esélytelen lenne...


23F

2016. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én képes vagyok élvezni benne, de gumi nélkül teljesen más. Sokkal jobb, intenzívebb érzés. Ezért ha lehet, inkább nélküle.
2016. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem konkrétan a "gumi" szó hallatától is lelankad azonnal, és a legdurvább, ez ezt minden túlzás nélkül mondom. Inkább kihagyom a szexet, ha csak gumival lenne lehetséges. Mindegy az egész, tárgytalan, ha csak gumi van. Inkább ne rontsuk el, főleg ha az első együttlétről lenne szó.
2016. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha csak ez a védekezési módszer jöhetne szóba? akkor inkább ott hagyjátok a csajt?:D
2016. máj. 25. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ezért biztosan nem hagynám ott. De idővel próbálnánk más módszert is, hátha van ami mindkettőnknek jó.
2016. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!