Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon görcsölök menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon görcsölök menstruációm alatt:? S mit tehetek ellene! Rendes választ légyszike?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan szenvedtem a görcsöktől, kb annyira, hogy több alkalommal előfordult, hogy az ügyeleten kötöttem ki és nyomták belém a görcsoldó injekciót, többször el is ájultam. Az Algoflex és hasonló gyógyszerek semmit nem értek. Kivizsgáltak, szervi bajom nincs, a doki közölte hogy vagy hozzászokok, hogy havonta egy-két nap még felkelni sem tudok, vagy elkezdek fogamzásgátlót szedni. Szóval azóta fogamzásgátlót szedek és ez segített.
2010. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 9. 11:01
 13/20 anonim ***** válasza:

Szija!

át érzem a helyzeted nekem volt olyan h sírásban törtem ki menni sem tudtam suliba aznap.

Egy ideig én Advilt Szedtem mert az alogfelx M nem használt Aztán végül már az Advil sem hatott... Eccor probáltam ki a Flector port.. sokat segített

Szerencsére ma már teljesen elmultak a görcsök mivel én is Fogamzásgátlót szedek már 7 hónapja és azóta 1 szem gyógyszert se kelett bevennem,

remélem segitettem:)

2010. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Énis Flector port szedek de néha az sem veszi ki teljesen azt hiszem marad a fog.gátló:D
2010. jún. 13. 19:49
 15/20 A kérdező kommentje:
:S
2011. jan. 10. 20:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Én annyira görcsölök első és második nap h hányni szoktam..Gyógyszernek a Meristint tudom ajánlani nekem bevált :)

Egyébként az ilyen természetes dolgok nekem egyáltalán nem használnak.iszonyú görcseim vannak és csak a Meristin használ nekem

2011. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Alkohol. Annyi, hogy elálmosodj. Mire felébredsz nem fog fájni. Ráadásul megrövidíti az időt, 5-6 nap helyett lemegy 3-4 napra.
2011. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Cleptomaniac ***** válasza:

Szia!


Ami az én barátnői körömben bevált, és ajánljuk egymásnak, az az orvos által felírható Flector, Ridol és a fogamzásgátló. Van még egy jó praktika, hasra fekszel, hasad alatt egy jó kemény kispárna, hogy nyomja a hasad. Először kényelmetlen, de ha nekem éjszaka jön meg, gyógyszer mellett simán el tudok aludni. Vagy volt olyan, aki a WC-t ajánlotta. Hogy ráülsz, majd előrehajolsz, amennyire tudsz, hogy szorítsd a hasad, és esetleg piciket hintázol. A szék állítólag azért nem jó, mert magas.

Sok helyen olvastam azt is, hogy az izmok feszesítése is használ, ha rendszeresen végzel hasizomerősítő-gyakorlatokat, egy idő után csökkenni fog a fájdalom.


Remélem, tudtam segíteni, bármennyire eszement ötletnek is tűnik némelyik. :)

2011. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Cataflam vált be, receptes fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, izomgörcsoldó. És állítólag jó, mert erős, de nem teszi tönkre a gyomrot.
2011. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi mindeninek:$
2011. jan. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!