Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye a terhességnek ha védekezés nélkül szexelünk barátnőmmel, de nyilván nem megyek el benne hanem jóval előtte kihúzom?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 17:19
 1/6 anonim válasza:
100%
Valamivel kevesebb, mint 50%. Egyáltalán nem garancia a terhesség elkerülésére. Nem ártana fontolóra venni a védekezés lehetőségeit. Jobb félni, mint megijedni.
2018. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja neked megmondani. Az neked nem elég, hogy nem védekeztek és lehet terhes? Tudod én felnőtt nő vagyok, házasságban élek, van már egy gyerekünk, mindketten dolgozunk a férjemmel, van megtakarított pénzünk, de nem tervezünk többet, így védekezünk. Pedig valószínűleg nálunk kisebb gond lenne, ha becsúszna egy baba. Akkor szerinted neked mit kéne tenned?
2018. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,hogy miért fontos,hogy mennyi az esély rá,ha egyszer VAN rá esély,ergo teherbe ejtheted a barátnődet.

Ha nincs pénzetek gumira vagy tablettára,30.000Ft-os abortuszra lesz majd?Vagy egy gyerek felneveléséhez könnyebb lesz majd előteremtenetek az anyagiakat?

Nem kell kockáztatni,ha nem terveztek gyereket még,ilyen egyszerű.

Azt meg pláne nem értem,hogy melyikőtöknek lesz az jó,ha heteket kell majd idegeskednetek,hogy megjön-e a barátnődnek..Ráadásul,ő már magát a szexet sem fogja tudni élvezni,mert végig fogja parázni,hogy vajon éppen most esik-e teherbe.

Ha gyorstüzelő vagy,akkor meg már eleve halva született ötlet ez az egész.

2018. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 4 hónapos terhes egy ilyen szituból. Mondjuk nálunk nem ügy, elfér még egy gyerkőc, de ha nálatok nem opció a gyerek, akkor ezt a fajta védekezést irtó gyorsan el kell felejteni.
2018. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50-50%
2018. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan, miért nem lehet felhúzni azt a nyavajás gumit?! Ennyire felelőtlen a mai (de)generáció? Én is voltam izgatott tini és kanos huszonéves, de sosem feledkeztem meg a védekezésről!

A megszakítás azoknak való, akiknél nem gond a baba, egyébként óriási rizikó. Elég egyszer egy "bocsi" és máris terhesség lehet a vége.

2018. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!