Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Fogamzasgatlo mellett kesik a verzes.

Figyelt kérdés

Habar a fogamzasgatlo mellett nem valodi menstruacio jelentkezik, nekem ez kesik.

Normalisan vegig szedtem az osszes gyogyszert, legalabbis es nem emlekszem es visszaszamolva ki is jon hogy nem maradt ki darab. Nos ez ugy szokott lenni, hogy szombaton kezdem a placebo tablettakat (egyebkent mar a 4. Levelnel tartok ezert is vagyok megijedve) es kedden durva fejfajas kisereteben megjon. Nos ez ma kimaradt.

Felhivtam a nogyogyaszomat es megkerdeztem, egybol azt mondta hogy lehetek terhes ezzel nyilvan engem a 18 eves lanyt teljesen megnyugtatta, igy most reggel hajnali 3 korul mar nem maradt tobb otletem mivel aludni nem tudok, hogy kiirom hatha valaki egy kicsit nyugtatobb uzenettel fogadna :)

Sokan mondtak hogy lehet hogy csak kesik, de ha kesik megis mitol lehet.. voltam beteg 1 hetig egy enyhe torokfajassal, de nem szedtem ra semmit, ezenkivul volt egy kis problemam alul.. fajdalom, ego csipo erzes szeretkezes kozben.. de ez is elmult. Valami otlet?



2018. márc. 7. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, csinálj egy tesztet és meglátod.

Utána meg bármi is az eredmény menj el a dokihoz, ő is megtud nézni ultrahanggal, hogy van-e valami, ha nincs,a akkor meg tud írni másik gyógyszert, mert ez valószínűleg nem jó..

2018. márc. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig jo volt.. lehetseges ez? Hirtelen elromlott vagy mi?
2018. márc. 7. 06:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg tesztelned kellene egyet,mert anélkül nehéz lesz megmondani,hogy terhesség miatt késik-e.

Mondjuk még van pár napod,hogy jelentkezzen a vérzés.

Hormonokat szedsz,úgyhogy sajnos bármikor,bármilyen mellékhatást produkálhat a szervezeted.

2018. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerencsere reggelre megjott:)

De az szamit valamit ha a megvonasos verzesem inkabb barnas mint voros? Azt olvastam ez nornalis, de az elso masodik honapban meg elenk piros volt,mostmar csak barna.

2018. márc. 7. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit jelent,hogy most jóval kevesebb a mennyisége.Előfordul.
2018. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére? Inkább sajnos.
2018. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értsem?
2018. ápr. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!