Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése alatt hányok?

Figyelt kérdés

Szóval, egyéb betegségem miatt gyakran hányok esténként vacsora után. Szinte két-három naponta. Minden nap beveszem a tablettát du. 2kor, tudom, hogy 4órának kell eltelnie, az a kérdésem, hogy az ilyen gyakori hányás nem befolyásolja a tabletta hatását, ha a hányás és a tabletta bevétele között eltellett a 4óra????

20/N


2018. márc. 8. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltelt 4 óra akkor nem lehet baj.
2018. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. márc. 8. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Refluxod van?Vagy miért hánysz?
2018. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos reflux
2018. márc. 8. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És a diéta sem segített ezek szerint?

Én is az vagyok,de max.hányingerig fajul a dolog,az is akkor van,ha édességet eszem,ezért gyakorlatilag kizártam.

2018. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem , már gyomortükrözés, uh is minden volt, felírt a doki egy esomeprazol sandoz 40mg nevű gyógyszert, ideig-óráig egész jól is voltam, de jó pár napja ismét estére rosszul vagyok . Pedig nagyon könnyű ételeket fogyasztok
2018. márc. 8. 15:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát,sajnálom.Este,ha lehet már elalvás előtt 2 órával ne egyél,az sokat segít.
2018. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a tanácsot, aranyos vagy! Neked is jobbulást, elég kellemetlen betegség tud lenni ez a reflux😔 vigyázz magadra te is! 😊
2018. márc. 8. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen!:)

Jobbulást neked is!

2018. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdére válaszolva, nem befolyásolja, elég idő a felszívódáshoz.


Off: próbálj más gyógyszert és az ágyad feji végét emeljétek meg kicsit, néhány centi elég.

Nekünk anno ezt javasolták.

2018. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!