Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mondják a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a megszakításos védekezésre, hogy nem biztonságos?

Figyelt kérdés
3 éve csak így védekezünk a párommal, még peteéréskor is, mégse lett belőle gyerek. Szerintem ez attól függ csak, hogy valaki jól csinálja-e vagy sem. Ha valaki jól csinálja akkor nem lesz belőle gyerek.

2018. márc. 13. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld. Én így estem teherbe. Előváladéktól is megtörténhet.
2018. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Nekem meg nincs előváladékom, vagy csak minimális. Kérdező, amúgy bizonyítottan termékenyek vagytok?
2018. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valamelyikőtöknek, vagy kettőtöknek együtt nem is lehet gyereke.
2018. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Mi is így csináltuk évekig gyerek nélkül. Aztán amikor gyereket akartunk, akkor nem vettem ki, hanem telelőttem az asszonyt. A második gyerek után (kettőt is szerettünk volna) nem sokkal meguntam, hogy mindig ki kell venni és gumira váltottunk.
2018. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Én 6 éve tolom így, semmi. Sőt, ismerőseim többsége is így védekezik.


Elhiszem, hogy van rá valami matematikailag minimálisan elhanyagolható százalék, hogy teherbe ess, de annyi gumi mellett is van.

2018. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem árulok el vele nagy titkot, hogy a kiszállásos védekezés is egy fajta védekezés, sőt, százalékban nagyon közel azonos a terhesség valószínűsége a fogamzásgátló tablettákhoz képest.

A gumit, mint a legjobb védekezési formát a testnedvekkel terjedő betegségekre találták ki, mivel nincs keveredés, nyilván ez nyújtja a legbiztonságosabb védekezést is a nem kívánt terhességgel szemben is.

Ettől még a kiszállásos védekezés pont ugyan olyan védekezés, de csak stabil kapcsolatban ajánljuk.

2018. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

csak számok alapján:

Gumi: 0,001%

Tabletták, peszárium: 0,06%

Megszakításos/kiszállásos: 0,07%


Nemi úton terjedő betegségek ellen csak a Gumi nyújt 99%-os védelmet!

Minden más esetben, még tartós kapcsolatban is (nem számítasz rá), elkaphatsz AIDS, hepa, és egyéb betegségeket!

És nem, ne légy biztos a társadban, a megcsalás sajnos emberi betegség, és attolól olyan agyon rossz érzés, hogy olyantól kapod akitől a legkevésbé számítasz rá!

2018. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

mi is így védekezünk, meg sokan a baráti körömben, és sehol nincs baba


Nagyban függ attól, hogy a férfi mennyire tudja magát kontrollálni. Az én barátomnak pl. nincs előváladék sem.


25N

2018. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7, honnan vetted a számokat? Az orvosi szakirodalom más számokat ismer. A Pearl indexből nem tudom levezetni az általad írt valószínűségeket. A hormontartalmú fogamzásgátló tabletták mindig megelőzik a többi módszert. A gumióvszer is a megszakítást.



Abban egyetértek, hogy a megszakítás hatékony módszer, csak az a baj vele, hogy igen könnyű elrontani.

2018. márc. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

#9-es:

Régi füzetemből szedtem, és jól elnagyoltam.

Természtesen a pesszáriumnak sokkal magasabb a rizikófaktora, de nem ez volt a kérdés.

A lényeg fogamzásgátló tabletta és a megszakításos fogamzásgátlás között van, és egyet kell értenem az előttem szólóval, hogy a megszakítás is nagyon hatékony, ám könnyű elrontani.

Az esetek többségében sajnos csak a vak szerencse segít és nem a tudatosság, mert a megszakításos fogamzásgátlásnak nem véletlen ez a neve.

Nem közvetlen az ejakuláció előtt kell kivenni, hanem jóval előtte, a folytatás pedig vagy kézzel, szájjal ...stb

2018. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!