Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti fogamzás gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti fogamzás gátló mellett engeditek a párotoknak hogy belétek élvezzen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek mérgezném magamat mesterséges hormonokkal,ha nem engedném..

Erre való a tabletta.

2018. márc. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván... :'D Azért szedem, erre való.
2018. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Nem vagyok az a tipus, aki szedi a gyogyszert, gumit huzat, meg meg ki is veteti elvezes elott. Az ilyen minek szexel? Mert elvezni biztos nem elvezi, ha full para neki az egesz. Maskepp meg semmi ertelme
2018. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Én nem engedtem, de ennek az oka az volt, hogy én komolyan abortuszellenes vagyok, így megtartottam volna a babát, ha becsúszik, bármennyire alkalmatlan időben is jött volna. Középiskolában nem is szexeltem, de már egyetemen volt egy olyan kapcsolatom, amibe úgy gondoltam, maga a szex belefér, de ezeket a nézeteimet meg is beszéltem a barátommal, és ennek megfelelően mi óvszert és tablettát is használtunk, mindamellett, hogy sok lemondással ugyan, de már tudtunk volna gondoskodni egy babáról, ha becsúszik.

A nőgyógyászat előadáson azt mondta az oktató, a fiatal lányok annyira " a teherbe esésre vannak kitalálva" hogy érdemes amúgy a kettős módszer, főleg akkor, ha nagyon-nagyon nagy baj lenne a baba. Főleg, hogy sokszor csúszik hiba az egyes módszerbe (pl. a lány kifelejti a tablettát vagy elkap valami hányós-hasmenős nyavalyát vagy hatáscsökkenést okozó más gyógyszert szed) a srác meg elszakítja, nem jól teszi fel a gumit.

25/n

2018. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!