Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek, ha havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, ha havonta csak 3 napig vérzek?

Figyelt kérdés
Eddig 5-6 napig tartott, most meg 3 napig tart. Rendesen vérzek, nem változik a színe, max a 3. napon kicsit barnásabb. Más tünetem nincs a terhességgel kapcsolatban. Szerintetek?
2018. márc. 14. 08:13
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Szerintünk a rendszeres szex rövidíti a ciklus ezen részét.
2018. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem szexeltem, de előtte 3 hónapig rendszeresen lefeküdtem a párommal. Így is előfordulhat az, amit leírtál?
2018. márc. 14. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért olyan nehéz csinálni egy tesztet?
2018. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megváltozott egy ideje, 4-5 napról 2-3ra. Nem vagyok terhes. Ha parázol, inkább vegyél egy tesztet.
2018. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, nem merek bemenni a boltba, de ez már más téma. (Autizmus)
2018. márc. 14. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha menstruálsz, nem lehetsz terhes. Azért a női test működése nem kavantummechanika.
2018. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Dehogynem lehet terhes attól még. Sok nő pont ezért nem veszi észre, hogy terhes, mert ugyanúgy menstruál 1-2 hónapig.
2018. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sajnos kénytelen leszel valahogy szerezni egy tesztet, mert lehet terhesség tünete, de lehet hormonális változás, vagy szimplán olyan szakaszban vagy. De még akár komoly nőgyógyászati gondokat is jelezhet.


Sajnos ez pont egy olyan dolog az emberi szervezetben, ahol 1 tünetnek 1000 oka lehet.

2018. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!