Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló utolsó hatóanyag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló utolsó hatóanyagos szeménél nagyon enyhe barnás-fehéres “folyás” normális?

Figyelt kérdés

Ma veszem be az utolso szem hatoanyagosat es holnaptol 7napos placebo tabit szedem. Reggel pisilesnél lattam hogy amikor megtoroltem magam enyhen latszodott hogy nagyon enyhen barnas/feheres folyasom van. Igazabol folyasnak se mondanam mert bugyin nem latszik, es ha wcpapirral megtorlom magam finoman akkor se, csak ha esetleg egy ho feher zsepivel kicsit feljebb torolnem. (Remelem igy ertheto mire akarok kilyukadni). Csinaltam tesztet, negativ lett de nem tudom mennyiben befolyasolja hogy delutani pisibol... szerintetek normalis lehet? Vagy

A rozsaszin tablettaknal 2 ev szedes utan semmennyire halvany barnazas az utolso szemnel nem normalis? Valaszokat elore is koszonom!



2018. márc. 15. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A parom az utobbi 2-3 honapba nem elvezett belem, hatha ez kizarja meg inkabb az eselyet a dolognak :) gondoltam leirom
2018. márc. 15. 19:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerlek segitsetek, picit aggodom :(
2018. márc. 15. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nagy ritkán előfordul. Nálam 2 alkalommal volt 1-1 pár órás barna maszatolás a 3 év gyógyszerszedés alatt. Nőgyógyász mondta, hogy ez még nem probléma.
2018. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, hanem beteges. Meg gusztustalan umis
2018. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!