Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló panaszok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló panaszok?

Figyelt kérdés

Bármilyen panaszok voltak/vannak, fogamzásgátló szedése alatt? Libido csökkenés, nedvesedés problémák, vérzéses problémák?

Szex közben valami panasz?

Minden érdekel, köszönöm előre is



2018. márc. 20. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én a második levélnél tartok még csak,így friss a tapasztalat.

Gondolom most fogod elkezdeni. Az első hónapot végig vérezgettem, ezzel állítólag nincs baj. Most a másodiknál már nincs ilyen problémám.

A mell a szedése alatt nagyon picit duzzadtabb lehet.

2018. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Közti vérzés, hüvelygomba, hüvelyszárazság. Első 3 hónapba nem volt közti verzesem tőle, 6 hónapban jött elő, de állandó hüvelyszárazság a sirba kerget :( Most szeretnék váltani
2018. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én már több mint két éve szedem, az elején nem volt semmi panaszom. De kb 6-8 hónapja volt egy elég rossz időszakom vele, mert elég száraz volt tőle a hüvelyem, szinte nem is tudtam elviselni egy szeretkezést és fájdalmaim is voltak. Hála Istennek ez elmúlt.:) De most elég fura dolog történt, 7 napot késett a megvonásos, szóval a következő levél első napján jött meg és akkor sem rendesen... Eddig még sosem volt ilyen, ezért ha most is így lesz sajnos el kell mennem orvoshoz. Amúgy mindezek ellenére még vagyok elégedve vele, teljesen jól hat. :)
2018. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!