Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 11. napján "kicsim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 11. napján "kicsim lehet h becsúszott" (ő se biztos benne én nem éreztem h jött volna belém vmi de ki tudja.72 órás tabi szükséges?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis én rohannék a nődokihoz. Elég jó eséllyel lehetsz terhes ha "becsúszott".
2010. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

holnap tudnék menni (az eset ma volt)

az úgy belefér?

2010. jún. 10. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem élvezett beléd,akkor szerintem ne vegyél be 72 órásit...de csak akkor ha rendszeres a menstruációd,és a peteérésed is a várható időben van..

Máskor legyen több eszetek,és imádkozzatok,hogy ne legyen semmi :)

16/l.

2010. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még bőven bennevagy a 72 órában holnap is. én bevenném a helyedben, bár ez nem játék...de úgyis orvos írja fel, szóval amikor holnap elmész és feliratod, akkor megmondja a véleményét, hogy szükséges-e vagy nem. ő jobban tudja mint mi...
2010. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
júni 8-12 van peteérésem... 10-e van :$
2010. jún. 10. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Vedd be. 11. nap kockázatos. Ráadásul "becsúszott".

De hallottál már róla, hogy a megszakítás nem védekezés? Ha nem csúszott volna be, akkor is lehetnél terhes.

Ennyire vágysz egy abortuszra vagy mi a büdös franc van veled?

2010. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem:(


egy hónapja nem találkoztam a barátommal mert külföldön voltam tanulni... ma láttuk egymást aztóta először és sajnos hülyék voltunk pedig három év alatt nem volt ilyen gond :S

2010. jún. 10. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Tartsatok otthon óvszert. Akkor nem lesz ilyen gond. Meg amúgy is....emberek vagyunk, nem állatok. Tudni kellene uralkodni az ösztönökön. Remélem nem lesz gond, de holnap reggel a dokinál kezdj és AZONNAL vedd be a tablettát.

Minél később veszed be, annál kevesebb az esély, hogy használ.

2010. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!