Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonsagos a fogamza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonsagos a fogamzasgatlo tabletta?

Figyelt kérdés
Sok olyan dologrol hallottam hogy rosszulletet ,fejfajast,hizast s akar MEDDOSEGET is okozhat.Olyan lanyok tanacsara lenne szuksegem akik mar egy ideje szednek gyogyszert es tudnak par tanacsot adni illetve elmondani a tapasztalatukat.
2018. márc. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éve szedem. Eddig nem híztam, nem voltam rosszul, nem fájt a fejem, és nem tudok róla, hogy meddő lennék. Mindenkire máshogy hat a fogamzásgátló. Attól, hogy nekem bevált, nem biztos, hogy neked is be fog.
2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen.

Ha betartják az előírásokat, akkor sok tíz-, vagy százmillió közösülésre jut egy terhesség.

2018. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkabb a mellekhatasok miatt kerdeztem,nem a hatekonysaga miatt.
2018. márc. 25. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A mellékhatások igen ritkák, és enyhék. Mivel sokféle tabletta van, leggyakrabban meg lehet találni azt, amelyik nem okoz mellékhatást. Meddőségről nem hallottam, de minthogy jónéhány százmillió nő szedett ilyet legalább 50 év óta, azok között lehetett meddő is. De hiszen vannak meddők a tablettát sose látottak között is, nehéz eldönteni, kinél okozta a fogamzásgátló. Biztos van statisztika arról, hogy több-e a meddő nő a fogyasztók között, de nem lehet szignifikáns. Szerintem ez nem igaz.
2018. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsere eddig ritkan kellett gyogyszert szedjek,de ez elott kb 2 evvel antibiotikumot kellett szedjek hosszabb ideig ,avagy 7 napig.Teljesen tonkretette a gyomrom,kb 1 honapig kellett utanna dietazzak es hasfogo gyogyszert szedjek.Ezen kivul a hajam is el kezdett hullani tole,ami miatt fel evig kezelest kaptam.Ezert felek h hogy hatna ram a fogamzasgatlo tabletta.
2018. márc. 25. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre itt nem fogsz választ kapni.

Mindenesetre a két hatóanyag teljesen más, nem lehet összehasonlítani.

A fogamzásgátlókhoz adnak tájékoztatót, abban minden ilyen benne van. Persze nem kell megvenned, elolvashatod pl. a hazipatika.hu oldalon.

2018. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!