Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett milyen a megvonásos vérzés? Sokkal gyengébb, mint a menstruáció?

Figyelt kérdés
Megvonásos vérzés, menstruáció
2018. márc. 27. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első 1,5 évben változatlan volt, ugyanolyan volt mint a menstruációm. Most szedem kb 2 éve és kezd kevesebb lenni, meg mostmár nincsenek olyan nagyon erős görcseim.
2018. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó, tablettától is függ. Nekem nem igazán csökkent.
2018. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, én pl pont egy éve szedem, és nagyon gyenge, van hogy tisztaságival is elvagyok. Bár nekem előtte se volt nagyon erős.
2018. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mit szedsz?
2018. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve Yadinet szedek. Nekem csökkent a vérzés mennyisége már az első hónapokban.
2018. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok, Jangee-t szedek.
2018. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szedem csak de már sokkal kevesebb a mennyiség, mint menstruációkor volt, bár a görcsök erőssége egyelőre nem csökkent. Nagyon erős vérzésem volt korábban erős görcsökkel, amik akadályoztak a napi teendőkben. A vérzés csökkentése volt a fő ok, ami miatt elkezdtem szedni. Mercilont szedek.
2018. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!