Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevehetem vasárnap a tabit ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevehetem vasárnap a tabit ha a csomagolás hétfőtől kezdődik?

Figyelt kérdés
Most váltottam ki a gyógyszert, de új a csomagja. Megvannak napozva a bogyók, hétfőtől kezdődik nekem viszont vasárnap kéne az elsőt bevenni. Csuszásba leszek ha a hetfőit ma veszem be, vagy nincs jelentősége a napoknak felette?

2018. ápr. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a levél körben van írva napokkal. Random elkezded az egyik vasárnapival, és haladsz körbe.
2018. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoval először a sor végén a vasárnapit aztán az elejérol a hetfőt stb..?
2018. ápr. 1. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ha mindegyik egyforma hatóanyagú (mert vannak olyan fogamzásgátlók, amik eltérő hatóanyagot tartalmaznak különböző tablettánként), akkor tök mindegy, csak meg fogsz zavarodni, ugyanis halvány lila gőzöd nem lesz róla, hogy pontosan szeded-e, mert nem nem napra lebontva fog menni a szedés. Amúgy mi van akkor, ha hétfőtől kezdődik a levél? Akkor te vasárnapival kezdesz és szépen haladsz körbe, és a végén fogsz az elejére jutni.
2018. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért értetlenkedek mert eddig másogy szedtem. Eddig olyat szedtem amibe 24 sárga és 4fehér tabletta volt. Most pedig 21 fehér tabletta, es ottvannak a napok is.

Hallottam olyat, hogy nem mind1 melyik nap melyiket veszed be, mert egyre tobb hormont tartalmaznak.

2018. ápr. 1. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit ír a tájékoztató? Melyik gyógyszer ez?
2018. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyforma színűek a tabletták, akkor mindegy a sorrend. Azért célszerű azt bevenni, ami alatt/felett a megfelelő nap van, mert akkor nem cseszed el a szedést...

Körbe kell szedni az egész levelet és kész.

2018. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!