Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HELP! Sajnos bele estem abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Sajnos bele estem abba a hibaba, hogy vasarnap del korul nem vette ki idoben a parom, es sajnos hetfo este mondta el, igy csak ma (kedd) delutan 2 kor kb 51ora elteltevel tudtam bevenni a fogamzas gatlot. Velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos gyogyszer valtas miatt ki kellett hagynom egy hetet a fogamzas gatlotol(nacrez) igy egy het sem telt el azota h ujra szedek,es valojaban ez amugy is egy gyenge fogamzasgatlo.risegotta fog.gatlorol van szo

#Risegotta
2018. jan. 23. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Erre nem tudok mit mondani, de gusztustalan hapsit választottál. Gratulálok
2018. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vagyis risegotta esemeny utani tablettat vettem ma be.
2018. jan. 23. 18:11
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Igen sajnos egyet ertek, es az a raadas h a ferjem. Akitol ket gyermekem van....:(szornyen erzem magam.
2018. jan. 23. 18:13
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Neked nem tűnik fel, hogy utána folyik valami onnan? Lol.

Jó, ebben ő is hibás egyébként.

2018. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Nézd a jó oldalát. Nagycsaládosok lesztek :D
2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem vetted észre, hogy beléd élvezett? Aludtál közben, vagy mi történt? :-D

De semmi gáz, király, amikor a gyerekek hárman vannak testvérek, nekem is három gyerekem van (bár ők mind szándékosak voltak :-P :-D )

2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Masodik!!! Nem, ez a furcsa h nem fojt semmi utanna!! Harmadik!! Gusztustalan vagy es karorvendo!!
2018. jan. 23. 18:16
 8/20 A kérdező kommentje:
Es te is negyedik.. Szanalmas amikor valaki mas problemajan szorakozik
2018. jan. 23. 18:17
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

#8: Nem a problémán szórakozunk, hanem a hülyeségen :-P


1., Vicc, ha nem veszed észre felnőtt nőként, hogy mikor élveznek beléd

2., Vicc, hogy olyan férfi a férjed - akitől két gyereked van -, hogy annyira nem gondolkodik felelősen, hogy azonnal szóljon, hogy vegyél be tabit

3., Vicc, hogy felnőtt családos nő létedre egy ilyen problémára itt gyk-n kérsz segítséget

+1 Tényleg buli jó a három gyerek :-P

++1 Legusztustalanozod a saját férjed, akitől gyerekeid vannak, miközben azért aláfekszel ... azt hiszem ettől lejjebb nincs ...

2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat kertem es nem okoskodast! Hagy donstem mar en el, hogy a ferjem gusztustalan hiszen evek ota egyutt elunk, es ezt kapom cserebe, hogy nem mondja el rokton az igazat!!!es hidd el nem vettem eszre mert a biztansegert gyogyszer vagy ovszer mellett sem engedem h belem menjen ez a furdoben tortent igy a wcbe ment(volna) es ez szamomra is meglepo h miert nem folyik ki akkor, de o szinte 100%ig biztos benne h nem sikerult kivennie idoben
2018. jan. 23. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!