Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha rendszeresen, kihagyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen, kihagyás nélkül szedem a fogamzásgátló tablettát ugye tényleg nem leszek terhes akkor sem, ha a barátom bennem megy el?

Figyelt kérdés
Tudom talán buta kérdés, de annyi ellenérvet olvastam az utóbbi időben, hogy elkezdtem aggódni. Negyedik hónapja már, hogy szedem különben. Tapasztalatot tudnátok mondani, ugye nálatok sem lett baj?

2018. ápr. 7. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
99,99 % az esély hogy nem. :)
2018. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem két évig szedte és napi rendszerességgel mentem el benne. Nem lett gyerek. Persze ettől függetlenül ez sem 100%-os védelem.
2018. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen erre való a tabletta.
2018. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kitétel nem elég, azokra a dolgokra is figyelj oda amik gyengítik a hatását. Pl. antibiotikum, hasmenés stb. stb.
2018. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg buta kérdés... Erre van a tabletta. Gátolja a peteérést, és elvékonyítja a méhnyálkahártyát, így ha valamilyen úton-módon mégis megtermékenyülne egy petesejt, az nem tud beágyazódni, és a megvonásos vérzéssel távozik. Nyugodtan elmehet benned a párod. 3 éve védekezés így. Nem történt baj (ami nem meglepő).
2018. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Csak egy kérédés: miért is szedsz tabit??????????😕
2018. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor nem egy időben vettem be, de ugye nem haladta meg a 12órát a két szem közötti idő. A párom mindig bennem élvezett el, és nem lettem terhes.

Ahogy írták figyelj a gyógyszerekre, én mindig elolvasom a betegtájékoztatót, nehogy üsse a fogamzásgátlót.

2018. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha minden utasítást betartasz, nagyon biztonságos.
2018. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!