Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a Harmonet fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a Harmonet fogamzásgátló mellékhatásai? Tudom, hogy mindenkire másképp hat, de itt elég ijesztő dolgokat olvastam róla.Hízás, hangulat változás,szexuális étvágy csökkenés vagy egyéb probléma jelentkezhet?

Figyelt kérdés
És egyébként mennyibe kerül?
2008. okt. 29. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! én lassan 2 éve szedem a Harmonetet, sztem nem érdemes félni tőle....kicsit híztam az igaz (max 4 kg) monnyuk nekem jót is tett mert baromi vékony voltam...másrészt eléggé megnőtt tőle a mellem, aminek szintén nagyon örülök...a szexuális étvágyam a csökkenés helyett inkább nőtt, szóval ne félj ettől én azt javaslom...nagyon jó kis gyógyszer!
2008. nov. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaés egyébként szabadáras, szal patikánként változó 5000-től 5200-ig:) remélem segítettem.
2008. nov. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Remélem én nem fogok hízni, bár nem vagyok kövér,de azért van rajtam néhány plussz kiló,meg a melleim is épp elég nagyok. Úgyhogy most fogyókúrába kezdtem . Bíztató,hogy nem csökkent a szexuális étvágyad,ettől is eléggé félek..
2008. nov. 21. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
megint énvagyok. mikor kezded szedni? amúgy nem olyan rohamosak ezek a változások, szóval szerintem nyomon fogod tudni követni, hogyha elkezdesz hízni közben elkezdhess fogyózni is..magyarán szinten tartani magad...de addig nem érdemes, nemtudni mien hatással lesz rád:)
2008. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedden kezdtem szedni. Egyelőre semmi bajom tőle,úgy értem,se fejfájás,se hányás,se hangulatváltozás.Bár gondolom ezek akkor jönnek ki,ha már nagyobb mennyiségben a szervezetembe került a gyógyszer.

Egyszer esemény utáni tabit kellett bevennem, azt sem éreztem meg,viszont hatásos volt.

Szerinted így ezzel sem lesz gond?

2008. nov. 22. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
áh nincs közük egymáshoz....az esemény utáni egyszeri óriási dózis, az nem okoz ilyen hosszútávú hatásokat...és igen a fogamzásgátló sem pár nap után fog:) hopp 9 óra..mostkell bevennem:D na szal hosszabb távon fogod észrevenni, de nefélj nemlesz vészes:)
2008. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh,az első mellékhatást már tapasztalom is, 8. napja menstruálok :D

Mégegyszer köszi az infókat!

2008. nov. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!