Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek a vérzés hosszúságát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a vérzés hosszúságát és mennyiségét mennyiben befolyásolta a fogamzásgátló használata?

Figyelt kérdés
Rövidebb esetleg hosszabb ideig tartott-e a vérzés? Kevesebb vagy több vér jött-e, mint előtte? Kérlek írjátok oda, hogy gyűrűt vagy tablettát használtok-e. Köszönöm!
2018. ápr. 17. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lindynette 20-at használok kb. másfél éve. A vérzésem nem sokat csökkent, szinte minimálisan. Előtte volt kb. 4 nap rendes vérzés és 2-3 nap barnás pecsételés, most pedig vasárnap este jön meg és péntek estére múlik el mindennel együtt. Erősségre sem sokat változott, az első 1-2 nap elég erős, a többi már lightos.

Igazából irigylem azokat, akiknek pár nap alatt lemegy az egész kevés vérzéssel, gondoltam is, hogy talán tablettát váltok, de mivel minden más szempontból nincs vele baj, így nem kockáztatok:D

2018. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Yadinet szedek 3 éve. A vérzés hossza 6-7 napról 4-5 napra csökkent, mennyisége pedig annyira, hogy míg a menstruációhoz folyton normál tampon kellett, most a megvonásos vérzéshez néha a mini is sok.
2018. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5-6 napról 3-4 re csökkent, kevesebb lett a vérzés mennyisége is.
2018. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, lemaradt, hogy Laurina-t használok.
2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhet még több is, és mindenkinek ment a zöld!

Én gyűrűt kezdtem használni egy hónapja, szóval most még pecsételtem egész végig, és ma kellett kivennem az első gyűrűmet. Én örülnék, ha az 5 napról csökkenne, valamint ha nem kellene a super plus tampont 2 óránként cserélnem az első 3 napon, de nem leszek telhetetlen, eszméletlen görcsölős típus voltam, viszont a görcseimet elmulasztotta, szóval megelégszek ennyivel is :)

De azért kiváncsi leszek, mennyire változtatja meg a hosszát és a mennyiségét

2018. ápr. 18. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jangeet szedek kb másfél éve. Viszont csak most január óta van változás a vérzésben. Korábban annyira véreztem hogy éjszaka át is áztam. Mostanra meg nagyon minimális vér jön, kb 3 nap alatt le is megy az egész és napi egy betét kell csak. A görcseimet is csökkentette, pedig előtte volt hogy suliba se tudtam menni, annyira rosszul voltam.

23N

2018. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!