Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak terhes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak terhes lettem 18 évesen fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2 éve már. Az előző hónapban antibiotikumot szedtem, de utána meg jött. Szerdán kellett volna most megjönnie. Ma teszteltem és pozitív lett. Az antibiotikum betegtájékoztatóján azt írták nincs semilyen hatással a fogamzásgátlóra. Miért lettem terhes?

A fogamzásgátlóból egyet se hagytam ki. Plusz az antibiotikumos kúra után 2 hétig használtunk óvszert is. Mit csináljak?



2018. ápr. 6. 06:20
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
86%

Szerintem a mièrtekkel kàr foglalkozni màr...


Nos, fel tudtok nevelni egy gyereket a pàriddal, vagy sem?

2018. ápr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj a vàlaszomèrt,de ilyenkor örülök,hogy pasi vagyok,mert a teherbeesès veszèlye nem fenyeget.



Ezèrt is csodàllak titeket nőket,hogy mit meg nem tesztek èrtünk fèrfiakèrt.

Persze önmagatok vèdelmèben is,hogy szeditet azt a nyavajàs fogamzàsgàtló tablettàt,ami nellett mègis ott van a teherbeesès veszèlye.

Minden elismerèsem.


Pasi kènt csak primitív vàlaszt tudok adni amivel sokat nem segítek,de ezt termèszetesen magadtól id tudod.

Vagy megszülöd vagy elveteted.


Nem ismerlek,de kívànom neked,hogy legyen kitartàsod,szerencsèd mindenben.

2018. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehetnek tévedések, ismételd meg a tesztet, másik fajtával, és keresd föl a nőorvosodat, aki a fogamzásgátlót felírta.
2018. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Kitartást! A feleségem 17 évesen lett terhes, 1 hónappal töltötte be a 18-at, mikor született a fiam. Ez 26 éve, és azóta is együtt vagyunk.
2018. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj másik tesztet! Valamint kitartást és sok szerencsét,hogy ne legyen gond!
2018. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Veszek mindenképpen még tesztet. Nem tudnánk felnevelni a gyereket. Most érettségizek, ha szerencsém van egyetemre is felvesznek. Úgy érzem nem állok készen rá. A szüleimnek sem merem elmondani. Az abortusztól is nagyon félek.
2018. ápr. 6. 07:02
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

"Mit csináljak?"

Szerintem kezdd néhány pelenkával meg egy jó babakocsival. Nem viccelek! Innentől felelős vagy a gyerekért, ha tetszik, ha nem!

2018. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Csinálj még egy tesztet, bár ritkán téved.


Ha pozitív, mindenképp mondd el a szüleidnek. Remélem annyira intelligensek, hogy max jól leszidnak, de nem ütnének meg egy várandós nőt.

Lehetőségek:


- megszülöd, valahogy megpróbálod felnevelni, de piszok nehéz, főleg ennyi idősen

- megszülöd és örökbeadod

- elveteted.

2018. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikumtól nem lett hasmenésed?

Mondjuk ha óvszert is használtatok mellette, akkor tényleg nem sok esély van a teherbeesére.


Csinálj mindenképpen még egy tesztet és ha nem jön meg hétfőig, akkor hétfőn jelentkezz be nőgyógyászhoz.

2018. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es te tökre hülye vagy. Az ilyen kényszer "márpedigfelneveled" dolgokból lesz a sok félrenevelt elhanyagolt gyerek. Ha a kérdező még nem áll rá készen ne neveljen fel gyereket.


Első dolog a másik teszt után a doki, az megmondja százszázalékra és tippeket is ad a hogyantovábbról. Szerintem pároddal első sorban mindenképp kellene beszélned ha már 100% hogy ne legyen később se bonyodalom. Ha ő is annyi idős mint te valszeg hasonlóan fog gondolkodni.

És kérdező: Mindent megtettetek, a szüleid nem fognak lebszni, merj velük is beszélni. Nem arról van szó, hogy felelőtlen vagy.

2018. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!