Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Apró pici lyukak voltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró pici lyukak voltak a gumin mikor felengettem vízzel akkor vettem észre, utána rögtön szétszakadt, nem élveztem el a gumiba de attól még lehet baba az esetleges előváladék miatt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

valaki kicseszett volna veled??


mi az hogy apró pici lyukak?

2018. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mikor felengettem vízzel, apró pici lyúkakon spriccelt a viz, pontosan 3 lyúkat láttam, azt hirtelen szétszakadt
2018. máj. 6. 15:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Van rá esély ..
2018. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Milyen márka volt ez?

Tényleg úgy hangzik mintha valaki direkt csinálta volna.

2018. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Durex , pedig még arra is figyelek , mint tegnap este ha sokáig volt bent ,és esetleg szünet van vagy bármi miatt akkor már másikat rakok fel. hozzá tenném még hogy a bajcsiba elmentem nőgyógyászhoz szerettem volna esemény utánit felíratni, várakoztattak minket több órán át és az ügyeletes csaj azt mondta semmi esélye hogy írjunk nektek receptet, Pedig az orvost is többször láttam csak úgy sétálgatni.

Akkor hagytuk ott őket mikor azt mondták sajnálják nem kellett volna felelőtlenül szeretkezni.

Annyira megalázó volt , normális dolgos magyar emberek vagyunk csak így jártunk a gumival véletlenül (

2018. máj. 6. 16:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Remélem tisztában vannak vele,hogy ha emiatt nem kívánt terhesség következik be akkor perelhetőek!


Egyébként én kétlem, hogy gáz van.

2018. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, remélem nem lesz baba, egyenlőre még nem szeretnénk gyereket, ám ott az ügyeletes betegfelvételis nagyon rendes volt már ő figyelmeztetett hogy készüljünk.

De nem gondoltam volna ennyire lekezelőek lesznek velünk úgy éreztük ott magunkat mint valami senkiházi hülye emberek. de az ügyeletes nő valami nővér lehetett ma ki is hangsúlyozta nekünk nem kéne felelőtlenül szeretkezni, ez nem olyan hely hogy ide járkálunk eseméyutániakért. Sose voltam még ilyen helyzetben.

Nagyon elkeseredett vagyok azért mentünk oda hogy segítséget kapjunk erre ha vissza gondolok min mentem keresztül csak zokogni tudok.

2018. máj. 6. 16:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Azelőtt már egyszer elélveztél,tehát ez volt a 2.menet?

Vagy csak 1 volt?

2018. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igazából első orálisan történt, utána szünet volt zuhanyzás, ezek után rá kb 10-15 percre kezdődőt az az aktus, ahol a gumiba igaz nem volt elélvezve de ma reggel víz alatt spriccelt belőle a víz
2018. máj. 6. 17:08
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Ha már azelőtt egyszer elélveztél és utána nem pisiltél,akkor sajnos esélyes a terhesség.

A barátnőd mikor menstruált utoljára?Hányadik ciklusnapon történt az eset?

2018. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!