Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Apró pici lyukak voltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró pici lyukak voltak a gumin mikor felengettem vízzel akkor vettem észre, utána rögtön szétszakadt, nem élveztem el a gumiba de attól még lehet baba az esetleges előváladék miatt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 14:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

utána pisilés volt, Ovulációs kalkulátor szerint Közepesen fogékony, esély fiúra.

De holnap már lehet menni körzetihez is, újra nőgyógyászhoz, remélem még a 48 órát sem haladjuk meg és az hatni fog

2018. máj. 6. 17:17
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Off:De miért raktad a gumit víz alá?
2018. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha vizeltél,akkor borzasztóan kicsi az esély a terhességre,de persze menjetek csak biztosra.
2018. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12 Így szokás megnézni,hogy nem lyukadt-e ki.
2018. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Az oké,csak arra voltam kiváncsi, hogy honnan jött a gyanú? Vagy ti mindig felengeditek?
2018. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én minden esetben
2018. máj. 6. 18:42
 17/18 anonim válasza:

Egyik ismerősöm látta egyszer, hogy hülye gyerekek böködik ki tűvel a gumikat, az egyik multinál...


Azt mondta, hogy azóta csak gyógyszertárban hajlandó gumit venni!... Érdemes meggondolni...


De én szerintem, nagyonnagyonnagyon kevés az esély a terhességre!

2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Azóta kiderült,nincs terhesség de nagyon rossz két hét volt.

Durva hogy ezzel szórakozik valaki, lehet aktus elött telefon vakúval fogom nézni a csomagolást.

Közben olvastam a vasagél férfi fogamzásgátló módszerről remélem minél előbb eljut hazánkba.

2018. jún. 5. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!