Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Sziasztok! 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Sziasztok! 16 éves vagyok, és a barátommal szexeltünk. Eddig mindig védekeztünk. -többi lennt-

Figyelt kérdés

(óvszer, mindig ugyanazzal a fajtaval mert az biztos jó volt.. talán csak eddig)

Most is védekeztünk, és eddig mindig le is ellenőriztük utána hogy lyukas-e de eddig nem volt baj.

Az utolsó alkalomnál nem értünk annyira rá igy csak kidobtuk a kukába es eredtünk a dolgunkra.

Viszont

lassan 5 napja kesik a menstruációm

eddig mindig pontosan jött, lehet h ez teljesen okés de nemtudok sokat az ilyenekről így hozzátok fordulok.

Az aktus egészen pontosan 10 napja történt meg.

És ha már kérdezek, tudnátok írni jeleket a terhességre? Amik olyan igazán döntő jelek? (van amiket en is ismerek pl valadek a mellbimbó ból, de valami pontosabbra gondolok)

Szidhattok nyugodtan, de azert egy valasz jól jönne a szidás mellé..

előre is köszi aki segít!



2018. máj. 20. 17:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Terhességi tesztből pedig bármelyik megfelelő. Ha terhes vagy, a vizeletedben megjelenik a THS hormon. Ezt érzékeli a teszt, ettől lesz pozitív. A legolcsóbb teszt is kimutatja a hormont, ha helen van a szervezetedben. De ahogy írtam, leghamarabb 2-3 héttel az aktus után, mert a beágyazódás (7-10 nap) után kezd el termelődni.
2018. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Én fogamzásgátlót szedek több mint két éve és semmi bajom. Mondjuk nekem egészségügyi okokból írták fel, utána pedig az is kiderült, hogy az óvszerre allergiás vagyok, így jól jött.

Nem kell azonnal leírni a fogamzásgátlókat.

Egyébként, szerintem is nyugodj meg, én is csináltam ezt, annyit idegeskedtem rajta, hogy majd egy egész tablettaszünetes hetet késett. Ha nem jön meg, vegyél tesztet/menj el orvoshoz, de addig meg feleslegesen idegeskedsz, azzal lehet, hogy eltolod a menstruációd, meg amúgy se tudsz mit csinálni, ha esetleg tényleg terhes lennél.

2018. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

9/12


nem lazaság hanem tudásé.


Le is írtam hogy miért.

Ha lyuk keletkezik az óvszeren akkor továbbszakad. Tudod mit jelent? hogy a vak is látja hogy atomlyukas. Azért lyukad tovább, hogy hónap végén ne meglepetés legyen a pozitiv teszt.

Na most ezek után mond már el nekem, hogy lehet valaki terhes? Nagyon kíváncsi vagyok rá.


tök felesleges a teszt. tudod miért tök felesleges? Mert már eseményutánit nem tud bevenni.

Napokon belül meg úgy is megfog jönni.


persze tudom. neked biztos volt egy ismerösöd aki teherbe esett óvszer mellett is.

2018. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nemtudom titeket mennyire érdekel vagy mennyire lep meg, de megjött!

Gondolom az idegességtől késett mert eléggé beleéltem magam ebbe az egészbe..

De köszi hogy segítettetek!❤️❤️

2018. máj. 22. 05:13
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Azért jött meg, mert megettél egy kiló hormont. :'D Tudod, elég kiszámítható volt, hogy 1 héten belül vérezni fogsz.
2018. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Most nézem, hogy az előző válaszomat rossz kérdéshez írtam. Bocsi, nem neked szólt. :D
2018. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem elég rossz a ciklusom,20 naponta 7-8 napig vérzek,erősen,ömlik. Még az 5. napon is másfél óránként kell tampont cserélnem. Mire elmúlik ez a szenvedés,jön a következő. Úgy gondoltam ez így nem élet,ezért döntöttem a gyógyszer mellett. Szerintem aki hasonló problémákkal él,annak megváltás a tabletta. Kérdező,ha a te menstruációd is ilyen extrém,akkor jó döntés lehet.

Azt pedig tegyük hozzá,hogy gyógyszert csakis stabil,komoly kapcsolatban szedj!! Ha úgy látod,a párod nem tervez hosszútávra veled,esetleg nem egy hűséges típus,akkor nem éri meg.

2018. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minek kell ebben a korban megb'aszatni magad? Élvezd a gyerekkorod, tanulj, építsd a jövőd! Akkor nem kéne ilyesmin aggódj
2020. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

25 fölött is mehesik, hogy nem napra pontos és hormonproblémakból kifolyólag sokaknal fordul elő, hogy késik, akár fél évet is...

De ha elkezdesz hormonszemetet szedni az csak jobban hazavágja a ki se alakult hormonháztartásod. 18-20 eves korodig még bőven fejlődik.

A tabletta az orvosoknak egy kényelmes megoldás és visszatérő kuncsaft.... tul sok kockázata van.

Ha a következő években előfordul, hogy 1-2 napnál többet késik akkor viszont endokrinológust érdemes felkeresni.

Én se értem, hogy 12-16 éves korban miért kezdenek el szexelni a gyerekek a helyett, hogy lelkileg tennék rendbe magukat és a jövőjüket készítenék elő. Nagyon sokszor árt a személyiség és érzelmi fejlődésnek. Az életedbe viszont nincs beleszólásom.


Fiatal korban könnyebb gyereket csinálni annyira kiszámíthatatlan a szervezet és a peteérés, 30 fölött már sokszor az se elég ha tudod mikor van peteérésed és a párodnak egészséges a spermaszáma és aktívak az ondósejtek.

Youtubeon meg keress rá arra hogy "hormonmentes". Sok jele van a peteérésnek.

A terhesség legegyértelműbb jele pedig, hogy kimarad vér néni, a 2. Hónapban pedig jön a reggeli rosszullét, a 2. V. 3. Trimeszterben de van akinél előbb is egy folyamatos pisilési inger de ez sok minden masnak is tünete és ilyenkor már régen tudja az ember lánya, hogy gyereke lesz.

1-3 nap lehet mire a sperma eljut a petesejtig, 7-10 nap a beágyazódás. A teszt a 10. Naptól tud neked bármit mutatni, amikor a szervezet már érzékeli a dolgot és változil a tsh hormonszint.

Ez volt a gyorstalpaló.

2020. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!