Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és fogamzásgátlót szedek. A barátommal elég aktív nemi életet élünk. Két hete elmentünk inni és hát hánytam,teljesen kiment a fejemből,hogy mennyire veszélyes lehet ez. Most vagyok a 7 napos szünetbe,tegnap kelett volna megjöjjön. A buli napján pont a ciklusom közepén voltam,a levél második hetének a közepén jártam.Egy tabletta maradt ki és nem pótoltam. Csak most jutott az eszembe,nagyon kétségbe vagyok esve.

2018. máj. 22. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinàlj tesztet
2018. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló fajtája Tri-regol és júniusban lesz egy éve hogy szedem.
2018. máj. 22. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Van esély rá,tesztelni kellene,aztán kiderül.
2018. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontos százalék érdekel?

Mondjuk nem mellékes hogy a tabletta lenyelése és a hányás között mennyi idő telt el.

2018. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van esélye, szerintem tesztelj hogy tisztán láss.

De egyébként 20-25% valszinnel esik egy nő teherbe peteérésnél, nyilván a fogamzásgátló miatt kisebb az esélye még ha ki is hánytál egy szemet... de ezek a cuccok 2-3 óra alatt felszívódnak szóval az se biztos hogy kijött akkor...

2018. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tamas85hmvhely ***** válasza:

Csinálj egy tesztet! Akkor megnyugszol!

Ha az adott időszakban tényleg csak az egy tabletta volt a probléma, akkor semmi gond nincs! A betegtájékoztató azért van, hogy annak megfelelően kell szedni a gyógyszert és nem írják le azt, hogy mit történik ha nem közel azonos időben veszed be, vagy a 21ből 1 tabletta kimarad. Röviden semmi sem történik. De ha le lenne írva, hogy véletlen elfelejthetsz bevenni egyet és igazából semmi sem lesz, akkor ott már sokan elfelejthetnének bevenni kettőt is. Nah, ott már jöhetnek gondok.

Sőt ismertem olyat is, aki úgy gondolta, hogy 21 tablettával akár kettő hónapot is ki lehet húzni, mert gyakrabban felejtette el bevenni, mint amennyiszer eszébe jutott. 4 év után meg is lett az eredménye...

2018. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,most reggel csináltam tesztet és negatív lett!! A teszt elkészülése után pedig kb. 10 percre rá meg is jött. Szóval csak túlizgultam,meg sose volt még ilyen velem. Meg eléggé kétségbe ejtett,hogy peteéréskor hánytam ki,aztán meg szexeltünk a barátommal többször is a rá következő időszakban.

Köszönöm a válaszokat!:)

2018. máj. 23. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!