Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha meg ettem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg ettem a fogamzásgátlót de csak 2 hónap múlva kezdem el szedni abból lesz baj?

Figyelt kérdés
Azért mert a nyaralás miatt nem akarom hogy felboritsa a menstruációs ciklusom. Vagy ha már meg ettem akkor el kell kezdem majd most amikor megjön. Egy újfajtáról van szó amit még nem szedtem. Utoljára másfél éve szedtem egy más fajtát mint amit most írtak fel.
2018. máj. 25. 05:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Mehettem azt akartam írni csak véletlenül félre írtam
2018. máj. 25. 05:58
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvettem bocs megint félre írtam :(
2018. máj. 25. 05:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek ezek az okostelefonok, okosabbak akarnak lenni, mint kéne...


Nem teljesen értem, hogy milyen bajra gondolsz? A szavatossági ideje nem jár le, nem romlik meg. De ha közben férfival ágyba bújsz, nem fog megvédeni a gyermekáldástól. Remélem, nem ez volt a kérdésed. :)

Miért is borítaná föl a ciklusodat? Inkább rendezi: a menzeszed első napján elkezded szedni, és attól fogva 28 napos lesz a ciklusod (megvonásos vérzéssel).

Olvasd el a tájékoztatót a dobozban, és ami nem világos, kérdezd meg a patikustól.

2018. máj. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Harmadikra sikerült???? Kérlek inkább csak szedd azt, szedd és sose benned élvezzen el a pasid inkább a szádban. Legyünk mindannyian biztosan abban, hogy nem kerülsz emiatt gondba.


Szóval szedd folyamatosan és ne a nyaralás alakítsa azt, mert néhány nap abban is a ciklusodban is lehet változásként. S közben jól teherbeessel és látszik, hogy nem lenne az jó se neked, se nekünk.

2018. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Annak mi értelme, hogy beszedtél egy szem fogamzásgátlót? Az úgy önmagában semmit nem hat, viszont jól megzavarja a hormonjaidat. Vagy kezdd el normálisan a menstruáció első napján, és szedjed rendesen, vagy hagyd a fenébe. Ez nem cukorka, hogy most csak random egyet kapok be belőle.
2018. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény nem evett egyet sem, csak nem tudta első nekifutásra leírni rendesen... :)

Először én is néztrem hogy azt úgy minek. De így okés.


Nem, nem lesz gond. Elég sokáig van a szavatosságuk. Csak amíg nem kezded el, védekezz másként.

2018. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Ja hogy még csak megvetted... Bármikor elkezdheted szedni, nem lesz baja 2 hónap múlva sem. De légyszi tanulj meg fogalmazni. :D
2018. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Tehát a kérdés, hogy két hónap alatt megromlik e. Nem nem fog. De trükkös módon ez most a doboz külsején is rajta van.
2018. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!