Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől görcsölhetek ennyire,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől görcsölhetek ennyire, ha nincs (alig van) menstruációm?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, első héten kimaradt egy tabletta, pótoltam mikor észrevettem. Rá hat napra szexeltem, de most kedden meg is jőtt, bár épphogy... eddig sosem volt ilyen kevés!, viszont az alhasam azóta is görcsöl. Már két tesztet csináltam és mindkettő negatív lett. Szerintetek?
2018. máj. 25. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A mesi az mindig változik még tabi nélkül is. Más más tünetek vannak. Nekem pl 20 alatt szinte nem volt görcsöm. 20 fölött lett. Egy időben úgy folyt belőlem a vér mintha víz lenne. Semmi sűrűsége nem volt, és kellemetlen volt felkellni az ágyból, mert mire kiértem a mosdóba, már olyan nyomokat hagytam mint egy sebzett állat...

Van akinek érzékeny lesz a melle, előtte pedig nem volt sosem.

Szóval ez alapból egy változó dolog. A tabinál meg ha zavar akkor keres fel egy nődokit. Úgy tudom sok lány kimondottan a görcsöket akarja megspórolni.

2018. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2018. máj. 25. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
nem tom f/17
2018. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!