Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring gyűrű abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring gyűrű abbahagyása miatt nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Április végén vettem ki a gyűrűt. Akkor megjött időben, de már nem tettem fel a következőt. Már több mint egy hete meg kellett volna jönnie, de még csak pecsételős vérzésem sincs. Terhes nem lehetek, mert nem feküdtem le senkivel sem ez idő alatt, és előtte is csak a gyűrű használata mellett. Előfordult már valakivel, hogy az abbahagyása után nem jött meg a menstruációja? Eléggé aggódok, hogy mi lehet, mert nekem mindig rendszeres volt a havivérzésem, a gyűrű használata előtt is. Nuvaringet egy picivel több, mint egy évig használtam.

2018. jún. 4. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hormonális fogamzásgátló hónapokra is összezavarhatja a ciklusodat.

Április végén,mikor kivetted a gyűrűt,akkor megvonásos vérzésed volt,nem normális menstruációd.

Sajnos,a hormonháztartás nem lesz túl hálás,ha mesterséges hormonokat visz be az ember a szervezetébe.


Szóval az,hogy most egy darabig nem lesz rendszeres a vérzésed,az teljesen normális.

2018. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy felborultak a hormonjaid. Max fél év alatt vissza fog állni a ciklusod a rendszeresre.
2018. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!