Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk miért izélnek ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért izélnek ennyire a gumi miatt, ha ők sem akarnak kölköt?

Figyelt kérdés
Eddig csak párkapcsolatban szexeltem, ott okés volt, bár néha megjegyezték, hogy kipróbálhatnám a tabit. Az utolsó fiúm miatt el is mentem nődokihoz, szedhetem hivatalosan, de amúgy nem szeretném, mert ismerem már magam annyira, hogy tuti, hogy valami gikszer lenne. Mire vettem volna, már szakítottunk. Most összejárok egy sráccal, csak szexelünk és haverkodunk, de ő is megjegyezte, hogy szedhetnék tabit. Amit amúgy nem igazán értek, mert ez még csak nem is párkapcsolat, nem tudom, hány csajjal volt eddig, de gondolom nem kevéssel. Ráadásul nagyon babaparám van, abszolút alkalmatlannak érzem magam a gyerekvállalásra. Értem, hogy nem a legkényelmesebb dolog, de...ja...
2018. jún. 12. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
a gumi nagyon tre
2018. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mér, az állandó rosszullétek nem tré? A pesszárium felnyomogatása nem tré? A gyerektartás fizetése nem tré?
2018. jún. 12. 16:32
 3/23 anonim ***** válasza:
9%
Ezeket a dolgokat nem nekünk kell elviselni, hanem a nőnek, a gumival viszont nekünk kell kínlódniuk (okés tudom, hogy ez önzőség, de legalább annyi had maradjon már nekünk, hogy néha morgolódunk kicsit a gumi miatt).
2018. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha találsz egy normális fiút, akkor nem hiszem, hogy ebből lenne gond, de tény, hogy hosszú távon, (ahogy magamat ismerem) jobban megéri a tabletta és jobb érzés mind a fiúnak, mind a lánynak.


21/F

2018. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Mert ők csak dugni akarnak. A felelősség legyen a nő dolga.

Tisztelet a kivételnek

De azt szokták mondani, hogy egy férfi nem megnősül, hanem az anyja feladatait egy másik nőre bízza.

2018. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát de kettes. A terhességet sem nektek kell elviselni... :D

Amúgy nyilván hosszútávon én is gondolkodtam, ezért is csináltattam meg a vérvételt, de egy alkalmiban? Nem értem, tényleg. :D

2018. jún. 12. 16:37
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Nálam átlag a nő pattogott hogy gumi nélkül is jó. És kikapom mielőtt bele menne. Hát... Vele nem is feküdtem le. :D
2018. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6: alkalmi kapcsolatban természetesen gumit kell használni ...és nem csak a terhesség miatt. HIV, hepatitis, egyéb fertőzések.
2018. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Jobb érzés nélküle, viszont nem hisztizek miatta. Egy komoly kapcsoltban jobban szeretem ha tablettát szed, de meg lehet ezt beszélni, ha a lány nem akar.

Viszont ha csak szex van, akkor csak gumi jöhet szóba és az se érdekelne ha szedne tablettát.

2018. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
van akit zavar, van akit nem. általában azt zavarja aki nem tudja jól fenntartani a merevedését.
2018. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!