Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk miért izélnek ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért izélnek ennyire a gumi miatt, ha ők sem akarnak kölköt?

Figyelt kérdés
Eddig csak párkapcsolatban szexeltem, ott okés volt, bár néha megjegyezték, hogy kipróbálhatnám a tabit. Az utolsó fiúm miatt el is mentem nődokihoz, szedhetem hivatalosan, de amúgy nem szeretném, mert ismerem már magam annyira, hogy tuti, hogy valami gikszer lenne. Mire vettem volna, már szakítottunk. Most összejárok egy sráccal, csak szexelünk és haverkodunk, de ő is megjegyezte, hogy szedhetnék tabit. Amit amúgy nem igazán értek, mert ez még csak nem is párkapcsolat, nem tudom, hány csajjal volt eddig, de gondolom nem kevéssel. Ráadásul nagyon babaparám van, abszolút alkalmatlannak érzem magam a gyerekvállalásra. Értem, hogy nem a legkényelmesebb dolog, de...ja...
2018. jún. 12. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%

Egy tartós kapcsolatban még megértem a rinyát, bár ott is az a véleményem, hogy nem csak a nőtől kellene elvárni, hogy "szedjed a tablettát", hanem le kell ülni megbeszélni, hogy kinek melyik védekezés elfogadható.

Én elhiszem, hogy gumi nélkül jobb, na de olyat állítani, hogy SEMMIT nem érez benne...ugyan már.


De egy alkalmi kapcsolatban, ahol csak összejárnak a felek dugni? Egy ilyenben elvárni, hogy a nő folyamatosan hormont szedjen, aminek egyébként nem kevés mellékhatása és szövődménye lehet? Aztán persze az ilyenek szoktak legjobban felháborodni, mikor a lány esetleg elfelejti egyszer-kétszer bevenni és besikerül a gyerek.


Alkalmi kapcsolatban ALAP dolognak kellene lennie az óvszernek. Gyanítom HPV fertőzésből sem lenne ennyi, ha nem mindenki koton nélkül dugna orrba-szájba. Persze, a gumi sem véd 100%-ban a HPV ellen sem, de azért a semminél jobb.

Tartós kapcsolatban meg közös megegyezés, kompromisszum.


Szerencsére nekem eddig mindig sikerült olyan párt kifognom, aki nem rinyált a gumi miatt. Most -mindkettőnk kedvéért- tablettát szedek, de ez hagy legyen már az én döntésem.


A férfiaknak az óvszer maximum kényelmetlen, de egészségügyi károsodással abszolút nem jár.

A fogamzásgátló igen gyakran okoz hangulatingadozást, libidócsökkenést (ami miatt aztán a pasik vannak legjobban felháborodva), fejfájást, gyakori hüvelyi fertőzéseket, szerencsétlenebbeknek meg trombózist és tüdőembóliát. Azért ezeket ne hasonlítgassuk már a kényelmetlenséghez.

2018. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Oszinten en tokre megertem oket, en lanykent is utalom az ovszert...annyi macera van vele, nem lehet nyugodtan elvezni az aktust...

20/L

2018. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az ok, ha meg tudtok egyezni mert mondjuk mindkettőtöket zavar. De ha én csak azzal érzem magam biztonságban, ő meg nem, akkor inkább ne is erőltessük.
2018. jún. 17. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!