Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer helyett mit tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer helyett mit tudtok javasolni, amihez nem kell nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ma voltam nődokinál hüvelygyűrűt feliratni, de mivel soha nem volt hormonális fogamzásgátlóm, a teljes szűréses mizéria előttem van még, ami nem 2 nap lesz. Addig viszont szeretnék kitalálni valami megoldást óvszer helyett, ha lehet. A múlt hónapban megszakítással csináltuk, mondani sem kell, hogy abban a pár hétben kicsináltam magam idegileg, annyira paráztam a terhesség miatt, így ilyet soha többet nem vállalnék önmagában. Szerencsére nem lett baj, most viszont biztosabb megoldást akarnánk.


Persze, maradunk a guminál, ha nagyon muszáj, de a párom mérete miatt elég nehézkes az egész és nem is szereti. Valami javaslat? :)


2018. jún. 27. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
4%
Pharmatex hüvelykúp, vagy krém.
2018. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatex semmit nem ér. A többihez viszont kell nőgyógyász. Viszont mire a hüvelygyűrű, gondolom Nuvaring, biztos védelmet nyújt az is egy hónap.

Mondjuk az én dokimnál egy hét alatt megjön a szűrés, de ki lehet annyit bírni óvszerrel, jobb, mint a megszakítás vagy ha épp becsúszna a baba.

2018. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!