Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti nem paráztok attól, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem paráztok attól, hogy nem hat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szedem mégcsak eddig minden oké volt.Aztán hallottam mennyien teherbe esnek gyógyszer mellett úgy, hogy gyengítő körülmények nem voltak.Most akkor miis az igazság?Ennyiből énis simán teherbe eshettem...
2018. júl. 4. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
De nagyon sokan. Pont ezért van ennyi lehetek terhes kérdés.
2018. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En nem mert megbeszeltuk a parommal mi lesz ha besikeredik. Meginformalodtam minden lehetőségrol ha ugy alakul eldontjuk eleg erettek vagyunk-e hozza, hanem 30000 az abortusz. Nem tennem tonkre 3 ember es ket csalad eletet ha nem allnank ra keszen. Nem anyumeknak szulnek.
2018. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Aztán hallottam mennyien teherbe esnek gyógyszer mellett úgy, hogy gyengítő körülmények nem voltak."

Honnan hallasz ilyeneket? Arra ne alapozz, hogy a gyakorin írták. Mert írni bármit lehet. A teherbeesés kategóriában is sírt egy nő, hogy ő mindent jól csinált a tablettával, mégis terhes lett. Kérdezgettük tőle, nem volt-e hasmenése, szedett-e antibiotikumot. Hát mint kiderült, őböszmesége nem tudta, hogy sok antibiotikum gyengíti a fogamzásgátló hatását, és nyugodt szívvel dugtak 2 naponta a 10 napos antibiotikum kúra alatt. De ez is csak több "levélváltás" után derült ki. Szóval mások véleményére ne alapozz, mert bárki bármit mondhat.


Ha minden szemet helyesen és megfelelő időben veszel be, és a gyengítő körülmények során használtok kiegészítő védekezést, nem leszel terhes. Én 3,5 éve szedek fogamzásgátlót. Mindig mindenre odafigyeltem. Nem lettem terhes. Bízom magamban és a szövegértési képességeimben. Tedd ezt te is.

2018. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. júl. 4. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Én vagyok az élő bizonyíték, hogy helyes szedés mellett is lehet gyerek.
2018. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem parázok. Normálisan szedem a tablettát, nem vagyok idióta. 1000 nőből 3 esik teherbe normális szedés mellett, nekem ekkora kockázat belefér az életembe, más módszer sem megbízhatóbb.

Egyébként pedig, ha véletlen mégis besikerülne, elég idős vagyok már ahhoz, hogy ne akasszam fel magam egy pozitív teszt miatt.

De lassan 2 éve szedem és nem estem teherbe.

2018. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!