Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabi mellet vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domextosz00 kérdése:

Fogamzásgátló tabi mellet vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első csomag Fogamzásgátlómat "fogyasztom", minden nap beszedem,órára pontosan.


Menstruáció első napján szedtem be az első adagot.


Mióta lejárt a ciklusom (5-6 nap) még pecsétlősen vérzek. Nem sokat. 1 hete tart,olvastam hogy a nőknél 50% ban ez van,az első 1-2 hónapban. Másnak is volt ilyen?


Meg azt is olvastam, hogy a tabletta hatékonysága nem veszik el, szóval lehet aktusom?


17 / L

Előre is köszi a segítséget 😊



2018. júl. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel a dokit, aki felírta.
2018. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban teljesen normális. Azért van pecsételő vérzésed, mert az első napon kezdted el szedni. El fog múlni. Ha nem, akkor doki.
2018. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

"Azért van pecsételő vérzésed, mert az első napon kezdted el szedni."

Ez nem igaz. Azért van, mert még nem szokta meg a szervezete a plusz hormont. Én is az első napon kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Sose volt köztes vérzésem.


Kérdező, semmi bajod. Ahogy más is írta, az első 3 hónapban normális a köztes vérzés. Semmi bajod. Szedd úgy a gyógyszert, mintha mi sem történt volna.

2018. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. júl. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!