Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok milyen fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen fogamzásgátlót szedtek? Mi a neve és az ára? Olcsobbat szeretnék 3-5 között! Azok mennyire jók?

Figyelt kérdés
ugy gondolom hogy a drágábbtól is ugyan ugy lehet valaki terhes mint az olcsobbtól nem?..csak odafigyelés kérdése..ki hogyan szedi mikor milyen más gyógyszert.stb.
2010. jún. 17. 22:36
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
cypromix 2400 körül van. nem lettem eddig terhes, tehát jo :)
2010. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mercilont szedek. 8000Ft Ugyanolyan jó az olcsóbb is. Nekem ez eddig jó.
2010. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 havi volt 8 rugó.
2010. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

dienille

3 hóra 6000

szal havi 2000

:D

2010. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lindynette 20 3hónapra 6 ropi és 3 éve szedem babymentes vagyok :p (pedig 1szer pont a 14.napon voltam oly sügér hogy aznap bevettem egy antibiotikumot 1betegség miatt és aznap voltam a barátommal és nem védekeztünk.hát nagyon betojtam de hála istennek nem lettem terhes) pedig nem szoktam ienfigyelmetlen lenni h ne egészítsük ki akkor a védekezést :S
2010. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen édesek vagytok=)) csak pont ezaz hogy az olcsobbakra lennék kiváncsi! de köszi az infót =)
2010. jún. 17. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt nem ár alapján irják fel.. már bocs.
2010. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is Lindynette-t szedek, eddig én sem estem teherbe mellette. Egyébként azokra az antibiotikumokra, amik csökkentik a hatását, ezt rá is írják. Én pl. múltkor olyat szedtem, aminek a bategtájékoztatóján az volt, hogy fogamzásgátló hatású...

Egyébként pedig igaza van az előzőnek: a gyógyszert az orvos írja fel, ő állapítja meg a vérvizsgálatból-korodból stb, hogy milyen fajta való Neked, és azt kell szedned. Nem Te döntöd el, hogy olcsóbb, vagy drágább fajtát szedsz. :/

2010. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sensonette, ami tök ugyanaz mint a Lindynette, csak olcsóbb. Én most a 3 havit 4600 ftért vettem. Teljesen meg vagyok elégedve vele.
2010. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! bér ugy lenne hogy ő állapitja meg korra meg vérből stb... hozzánk közel az SZTK-ba csak annyit kérdeznek milyet akarsz... soha nemis vizsgáltak ki..pedig már másodjára kezdeném el..szóval mind1 :S
2010. jún. 18. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!