Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik a jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb fogamzasgatlo eszkoz? Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A lenyeg, h en mai napig csak ovszerrel vedekezek. Szeretnek mar gyogyszerrel vedekezni, hogy meg jobb legyen a szex, de felek..Annyi rosszat olvastam mar rola, pl. vki igy is teherbeesett...Ugy gondolom, hogy az ovszer biztonsagosabb. Ja es rossz a pajzsmirigyem is, tehat nem hiszem, hogy a gyogyszer jot tenne neki. Mit tanacsoltok? Van koztetek olyan, aki anno felt a gyogyszerszedestol, aztan meg is szedi es nem banta meg? Az en velemenyem az, hogy az ovszer biztonsagosabb, mert ha vmi nem oke vele szex utan (persze meg kell nezni), akkor egybol tudhatja az ember, hogy be kell venni a 72 oras teblettat..Na de a gyogyszer az nem ilyen ugy..

2018. júl. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ha betartod a gyógyszer használati utasításait, akkor elég jól véd. akkor van baj, ha elfelejted szedni és hasonlóak. persze egyik módszer sem 100%-os. ha nemi életet élsz akkor mindenképpen érdemes elmenni nőgyógyászhoz, és kikérni a tanácsait, hogy mit javasol. minek milyen kockázata van. lehet pl. tényleg nem javasolt neked a tabletta. van aki amúgy egyszerre használja a kettőt.
2018. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szájba nyomasátok a dolgot!

Tuti fogamzásgátló!

2018. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pajzsmirigybeteg vagyok, és simán szedhetem a fogamzásgátlót, nem ugyanazok a hormonok játszanak.

Negyedik éve szedek gyógyszert és nem lettem terhes.

Ha mindig egy időben szeded, nem felejted el bevenni, és elolvasol minden gyógyszer betegtájékoztatóját amit be akarsz venni (hogy gyengíti-e a hatását mint pl a legtöbb antibiotikum), akkor nem lehetsz terhes.

2018. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló jobban bevált. Mindig pontosan szedem, sose hagyok ki egy szemet sem. Ha valamitől gyengül a hatása, gumit használok. Így esélytelen teherbe esni. 3,5 éve szedek Yadine-t. Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2018. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. :) Csak elrettent az, hogy tobbszor hallok olyat, h teherbeesett gyogyszer szedes mellett vki..De hat kitudja mi volt az elozmenye..
2018. júl. 10. 00:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárki mondhat bármit... A többségnek nincs pofája bevallani, hogy összevissza szedte. De olvastam már olyat is, hogy a nő nem tudta, hogy sok antibiotikum csökkenti a hatását...
2018. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bizony, szerintem az emberek 90%-a nem olvassal el a használati útmutatót a gyógyszerekhez megszokásból, mert úgy gondolják hogy ha az orvos felírta akkor biztosan jó. Persze hogy jó, csak a háziorvos ha felír antibiotikumot nem biztos hogy rékérdez, szedsz e tablettát. Gyógyszer mellett nem esel teherbe ha minden nap nagyjából ugyan abban az időben veszed be. Nálam 2-3 óra eltérés volt a legtöbb eddig, este 10 helyett hajnali 1 körül vettem be mert otthon felejtettem a gyógyszert és akkor értem haza, de nem lett semmi baj.

Én nagyon féltem a szedésétől, mert nagyon nagyon parázok a nem kívánt terhességtől. Én alapjában azért kezdtem szedni, mert a hormonjaim folyton szórakoztak velem, kimaradt a menstruációm máskor meg késett 8-9 napot. Így nem lehet szexuális életet élni 18 évesen, mert hiába az óvszer, szétvetett az ideg hogy ugyan nem e baba van a dologban. Egyébként én Volinát szedek, 31 kg-t fogytam mióta ezt eszem, ugyanis teljesen helyrerakott bennem mindent, most elértem azt a súlyt amit már rég kellett volna. (172 cm vagyok és ehhez 62kg).- A nőgyógyászom többek közt ezért is ezt írta fel-

Ja, és nem is lettem terhes azóta. Bár első 3 hónapban óvszerrel is védekeztünk mert egyszerűen féltem. Pedig 3 éves stabil párkapcsolatom volt!

21/L

2018. júl. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!